Selleks, et olla elus õnnelik, pead neid 6 põhimõtet jälgima!

Jagame sinuga nippe, kuidas emotsionaalselt nii-öelda vormi saada, stressiga võidelda ja õnnelik olla.

Allikas: Keit Laisaar
Fotod: Shutterstock

#1 Ole optimistlik

Ole positiivne, mõtle suurelt ning häälesta oma mõtted uute ja põnevate eesmärkide saavutamisele. Ära tekita endale negatiivsete mõtetega stressi ja unusta ära laused “ei saa”, “see ei juhtu minuga”, “mul ei ole õnne”, “ma proovisin juba korra ja mulle aitab”. Usu endasse ja sa saavutad kõik, mida soovid. Häälesta oma mõtted sellele, et sa suudad. Liigu enesekindlalt oma eesmärkide suunas ja naudi teekonda selleni. Optimism on edu võti!

#2 Rahulolu iseendaga

Ole enesekindel ja aktsepteeri end just sellisena, nagu sa oled. Ära võrdle end teistega. Me oleme kõik unikaalsed ja teistest erinevad. Sa võid üllatuda, kui palju stressi võtab maha see, kui end enam teistega ei võrdle.

#3 Võta aeg maha

Me oleme nii hõivatud oma tööga, perega ja kohustustega, et ei leia aega iseendale. Mediteeri, mine vanni, tee joogat, mine massaži või loe mõnd head raamatut. Püüa leida igas päevas kasvõi 10 minutit iseendale. Lase oma mõtted vabaks mineviku sündmustest, mis su hingel on. Püüa olla praeguses hetkes kohal. Kui vaja, kirjuta oma päevakavasse sisse aeg iseendale.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…