Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene.

Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk. Keha valkudest umbes 25–30% on kollageen. Täiskavanu keha enda kollageeni sünteesimine väheneb umbes 1,5% aastas. 45. eluaastaks võib keha kollageenitase langeda koguni 36%.

Kõige õigem ja loomulikum viis keha enda kollageeni tootmise toetamiseks on tarbida kollageeni lisaks.

Lisa- ja maitseaineteta Col Du Marine 100% looduslik merekollageen sisaldab I ja III tüüpi kollageenimolekule. Päevane annus 5 000–10 000 mg puhtakujulisi merekollageenipeptiide aitab stimuleerida nahas kollageeni tootmist, tagab naha sileduse ja prinkuse ning uuendab organismi.

Col Du Marine merekollageeni pulber sisaldab 19 erinevat aminohapet, mida organism vajab valkude, ensüümide ja hormoonide moodustamiseks.

Iga toodetud Col Du Marine partiid on testitud, et need vastaks jääkvee, toiteväärtuse, raskemetallide ja mikrobioloogia nõuetele. Tootmisel järgitakse ISO 9001 ja FSSC 22000 standardeid. Tootel on Halal, Kosher ja Non GMO sertifikaadid.

Auhinnatud toode

Tooted on pälvinud mitmeid mainekaid auhindu ja tarbijate lemmiku tiitleid. „Anne & Stiil Ilulemmik” ja “Buduaar ilulemmik” märgisega toodet eelistades võib tarbija olla kindel, et tegemist on mitmekülgse, žürii poolt omal nahal äraproovitud ja kõrgelt hinnatud ilutootega, mille toimes võib tõesti kindel olla. Need kvaliteedimärgised suunavad inimese tegema ilutoodete lookas lettidelt teadliku ja kindla valiku!


Paku oma klientidele usaldusväärset ilutoodet – võta julgelt ühendust ja hakka Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageeni edasimüüjaks!

Tutvu tootega: www.coldumarine.ee ning võta meiega ühendust: www.coldumarine.ee/koostoo

Kliendid kiidavad

Andres Lemming – Kuna mul on probleem liigestega, siis naise soovitusel proovisin Col Du Marine kollageeni. Ma ei uskunud, et toidulisandist võiks abi olla, aga minu väga positiivseks üllatuseks – see tõesti toimis! Liigesed ei tee enam sellist valu, nagu enne.

Katrin Rumm – Olen kasutanud teie kollageeni järjest 3 kuud, nagu soovitatud. Ja mina olen tõesti rahul! Esimese asjana märkasin ripsmete kasvu – mul on väga õhukesed ja kidurad ripsmed muidu, aga kollageeni kasutades läksid need palju tihedamaks ja pikemaks. Mõnus on neid värvida, kui on, mida värvida. See muutus on tõesti märgatav! Küüned kasvavad ka väga kiiresti ja on tugevad. Olen järgi proovinud kõik kolm erinevat kollageeni ja lemmik on Beauty Peptides Formula ehk kuldne.

Kea Lemming – Olen kasutanud erinevaid kollageenitooteid, aga kõige parema tulemuse olen saanud Col Du Marine™ Beauty Peptides Formula kollageeniga. Seda oli mugav tarbida smuuti sees, ja tõesti, nahk läks ilusamaks ja juuksed hakkasid kiiremini kasvama. Merekollageen on kollageenist parim valik ja Col Du Marine tooted nendest omakorda parimad! Peakski jälle ühe kuuri tegema.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…