Kindlasti olete kuulnud tuntud kosmeetikabrändidest nagu Mac, Maybelline või L’oreal. Kahtlemata on nad tuntud, kuid see ei pruugi alati tähendada paremat kvaliteeti. On hulganisti vähemtuntud tootjaid, kes on ometi väärt teadmist-tundmist, sest pakuvad kvaliteetseid tooteid, mis aitavad, kaunistavad ning toetavad. Vaatame üle mõned vähemtuntud kosmeetikabrändid, kellest ometi teada võiksite.

Lumene

Lumene on meie endi põhjanaabrite firma, kel on väga mitmeid eeliseid. Esiteks kasutab Lumene looduslikke koostisosi, mis on saanud inspiratsiooni Põhjamaistest koostisosadest nagu Arktilised veed, marjad ning taime ekstraktid, milles on palju antioksüdante ning mis niisutavad hästi, muutes nende tooted nahale suurepäraseks ning kvaliteetseks. Neil on teaduslikult välja töötatud efektiivsed tooted, mis hüdreerivad ning on taskukohase hinnaga. Kliendid armastavad seda brändi ning põhjusega. Lisaks ei tee Lumene oma toodetel loomkatseid.

Wibo

Wibo on Poola kosmeetikabränd, kel on mitu põhjust enda üle uhkust tunda. Esiteks pakuvad nad taskukohast ning kvaliteetset toodangut, mille valik on äärmiselt lai, alustades meigist ning lõpetades küünehooldustoodetega. Nad on innovatiivsed, ei kasuta loomkatseid ning on saanud palju positiivset vastukaja.

Cosrx

Teame, et Korea kosmeetika on üle maailma tuntud ning erand ei ole ka Cosrx. Selle puhul on tegemist Korea nahahooldusbrändiga, kel on äärmiselt hea maine ning seda mitmel põhjusel. Nad on efektiivsed ning loovad tooteid kindlate nahamurede jaoks, millel on ka reaalne mõju. Nende minimalistlikud valemid põhinevad teadusel ning töötavad. Nad ei katseta tooteid loomade peal ning on taskukohase hinnaga. Nende tootevalikust leiab tooteid, mis aitab akne, hüperpigmentatsiooni, naha kuivuse ja tundlikkusega. Tegemist on brändiga, mida tasub proovida.

Purito

Teine Korea nahahooldustoodete bränd, kes valmistab taskukohaseid ning efektiivseid tooteid, kes esitavad alati põhjalikult kõik oma koostisosad ning nende toodete valemid on ohutud ning puhtad. Lisaks ei tee nad loomkatseid ning on täielikult vegan bränd. Nende tooted aitavad nahka veega varustada  ning pakuvad head valikut vananemisvastaseid tooteid.

Saloos

Saloos on Tšehhi bränd, kes paelub kliente oma looduslike ning orgaaniliste koostisosadega. Nende tooted on naha vastu õrnad ning jätkusuutlikud ning pakuvad äärmiselt mitmekülgset tootevalikut, kaasa arvatud näoõlisid, seerumeid, kreeme ning palju muud, olles oma kasutajaid sellega ära võlunud.

Dr Jart+

Viimaks, aga mitte vähem olulisena, on vähemtuntud brändidest tuntust väärt Lõuna-Korea bränd Dr. Jart+. Nad on innovaatilised, põhinevad teadusel ning pakuvad lahendusi erinevatele probleemidele nagu akne, naha kuivus, punetus ja tundlikkus ning palju muud. Nende tooted on dermatoloogiliselt testitud ning sobivad ka tundlikule nahale. Valikut on kindlasti palju ning igaüks neist on väärt proovimist. Loodetavasti leiate mõne uue põneva toote, mida katsetada ning millest abi saada.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised