Tee trenni kogu hingega või ära tee seda üldse!

Loe, kuidas oma trennidesse rohkem energiat tuua!

Tekst: Keit Laisaar
Foto: Shutterstock

Kas sina oled üks nendest inimestest, kellel on trennis alati naeratus näol ja energiatase põhjas? Või oled sa see, kes veab ennast kuidagi treeningsaali, vihkab iga seal oldud minutit ja ootab, et trenn juba läbi saaks?

Trennisaal on hea koht inimeste emotsioonide ja käitumisviiside jälgimiseks. Seal on nii palju erinevaid emotsioone. Inimesed rõõmustavad kõva häälega oma isiklikku rekordit purustades või oma eesmärkidele lähemale jõudes. Raskeid harjutusi tehes on treenijatel ees keskendunud ja tõsised näod. Need inimesed ei ole trenni tulnud ainult selle pärast, et trennis lihtsalt peab käima, vaid nad on trennile 100% pühendunud.

Samamoodi nagu naer on nakkav, on seda tegelikult ka energia ja energilisus. Kui sinu ümber on inimesed pühendunud ja teevad trenni naerul suuga, siis see annab ka sulle energiat. See on sama nagu siis, kui oled koos lastega, kes on rõõmsad ja siirad – see nakatab positiivsusega ka igat täiskasvanut.

Kui olid noorem, tegid kõike asju energiliselt ja naudinguga. Oli selleks siis rattaga sõitmine, teatevõistlused või niisama rannas vees hullamine. Kuidas on see läinud nii, et täiskasvanuna on palju raskem neid asju täie energiaga teha?


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…