KAUNI JUME NIMEL! 6 vitamiini, mis panevad naha särama

Häirivalt kuiv või liialt rasune nahk, akne, peened kortsud - meil on lahendus olemas! Need vitamiinid teevad nahaga imesid.

Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

Maailmas on nii palju suurepäraseid retsepte ja imetooteid, mis lubavad märkimisväärseid tulemusi. Sport, vee joomine, detox-dieedid ning tervislik eluviis jätavad kahtlemata sinu jumele positiivse jälje – ilu algab ju seestpoolt! Allpool olevad vitamiinid aga muudavad sinu naha veelgi kaunimaks.

#1
C-VITAMIIN

Muudab naha nooruslikuks ja jume kaunimaks. Mõjutades kollageeni tootmist (aitab kaasa kollageensete kiudude sünteesile), teeb naha elastsemaks, ennetab pigmendilaikude teket ja parendab nahatooni.

#2
A-VITAMIIN

Kaitseb väliskeskkonna negatiivsete mõjude eest, ennetab naha ketendamist ja punetamist.

#3
E-VITAMIIN

Aeglustab vananemisprotsesse, ning reguleerib ainevahetust nahas. E-vitamiini mõju on eriti tõhus koostöös A-vitamiiniga.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…