Ilusa keha ja hea tervise nimel peaksid need 9 asja oma elust välja jätma!

Hea enesetunne, kaunis keha ning tugev tervis tulevad tihtipeale läbi suure pingutuse ning tahtejõu. Tervislik eluviis ei tähenda ainult toitumist ja trenni tegemist. Seda kõike peab toetama ka positiivne meelestatus ning vaimne tasakaal. Need 9 asja tuleks oma päevast kindlasti välja jätta!

  1. Negatiivne enesepeegeldus

Ära ole enda vastu õel! “Ma ei jaksa”, “Ei viitsi”, “,Ma ei ole piisavalt tugev” või “Olen inetu” Endale pidevalt negatiivsusi sisendades ei jõuagi sa lõpuks kuhugi, kuna sinu vaim hoiab sind tagasi. Selle asemel keskendu positiivsele ja anna endale iga saavutuse eest komplimente ja kuldseid tähekesi. Mida negatiivsem on sinu mõttemaailm, seda raskem on ka parema elustiili poole liikuda.

  1. Kaalumine

Okei, kindlad eesmärgid on mõnes mõttes kindlasti head, kuid ära keskendu vaid oma kaalule. Esiteks ei pruugi sinu kaal kohe langeda, tervislik eluviis ja trenni tegemine on pikad protsessid ja vajavad kannatust. Kui sa end iga päev pärast salati söömist ja trenni tegemist kaalud, kuid paremat numbrit ei näe, kaob ka tahtejõud. Meie aju lihtsalt töötab nii! Väiksed deemonid sinu peas hakkavad end ilmutama: “Mis ma ikka sinna trenni lähen, kui see ei tööta?”, “Miks ma ei või seda hamburgerit süüa kui ma nagunii kunagi kaalust alla ei võta!” Selle asemel keskendu sellele, et sa oled juba esimese sammu teinud. Varu kannatust ning arvesta sellega, et meie heaolu ja tervis on siiski elustiil mitte vaid eesmärk.

  1. Trennid, mida vihkad!

Kõik näiteks ei armasta joosta ja see on okei! Sa ei pea end sundima millekski, mis sulle lihtsalt ei meeldi. Selle asemel otsi tegevusi, mida sa pigem naudid, nii tekib kohe ka tahe tagasi minna. Muidu kategoriseerib sinu aju trenni tegemise ebameeldivate tegevuste hulka ning hoiatab sind iga kord kui hakkad jõusaali poole sammuma ja ütleb sulle, et “kas on seda ikka vaja?”.

  1. Trenni tegemine selleks, et midagi muuta või parandada.

Kõige suurem viga, mida inimesed teevad, on enda mitte armastamine. Kui sa kavatsed oma elustiili muuta vaid selle pärast, et sa mingit osa oma kehast vihkad või muuta tahad, ei tule sellest midagi välja. Just nagu kõige muuga, pead sa kõigepealt ennast armastama õppima, siis tuleb ka kõik muu!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…