Allikas: Cosmopolitan
Fotod: Instagram, Facebook/ekraanitõmmis

Selle põhjuseks oli haruldane geneetiline haigus, mille tõttu ei suutnud tema keha proteiini lõplikult lagundada. Kuna ta sõi aga väga palju proteiini – munavalged ja proteiini-shake’id – lõppes see tema jaoks surmaga.

456

Kahe lapse emana oli Meegan jõusaali fänn ning sõi regulaarselt tailiha ja munavalgeid koos proteiinipulbritega. trennis käis naine kaks korda päevas, et valmistuda septembris toimuvateks võistlusteks. Kuid endale teadmata kannatas ta haiguse all, mida kutsutakse kusiainetsükli häireks.

Meegani keha ei suutnud proteiini lõpuni lagundada ning seetõttu sattus ammoniaak ehk toksiline jääkprodukt tema vereringesse. See osutuski tema jaoks surmavaks. Suur kogus ammoniaaki mürgitab inimese aju, tulemuseks on ajukahjustused. Ning see juhtuski Meeganiga ning tal oli aju surm vaid päev pärast seda, kui arstid temal selle seisukorra avastasid.

789

Selle aasta juunis oli Meegan oma perele kurnud, et tunneb end imelikult ja tal on koguaeg uni. Samas ta ema arvas, et see on tingitud sellest, et tütar tegi rohkem trenni. Kuid paar nädalat hiljem leiti tütar korterist teadvuseta ning siis oli selge, et tegemist on millegi palju tõsisemaga.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…