Fotograaf: Silver Gutmann, modell: Eve Rahuorg

COLLAB4MOOD on nelja eestimaise alustava brändi FIBAMI, OMOMi, PAUL BERGi ja LÕÕMu ühiskollektsioon, mis tuleb kokku 24.augustil toimuvaks Antoniuse moeetenduseks. Antoniuse moeetenduse eesmärgiks on näidata “ready to wear” rõiva- ja aksessuaarimoodi. Sellel aastal tähistab Antoniuse moeshow oma kümnendat sünnipäeva ja üritus toimub sTARTUp Day raames Tartus 24. augustil.

Fotograaf Silver Gutmann, modell: Eve Rahuorg 

Kollektsioon COLLAB4MOOD on sümbioos funktsionaalsest spordirõivast mugavate ja elegantsete vabaaja komplektideni, millele saab lisada pidulikumat aktsenti hõbedast ehetega. Läbi selle saame kõik näidata oma toodete universaalsust ja mängilisust, terviklikkust ja sobivust erinevatesse situatsioonidesse.

Koos kollektsiooni loonud moeloojad usuvad, et koostöös peitub jõud ning seetõttu otsustati näidata oma loomingut ühiskollektsioonina. Neid ühendab soov pakkuda erilist ja hingega tehtud loomingut, mis on ühtlasi jätkusuutlik ning funktsionaalne. 

Nad soovivad suunata klienti tegema teadlikku valikut kohalike väikebrändide loomingust, mis on julge ja mitmekesine ning kantav päeva erinevates olukordades. Ostes Eesti disainerite loomingut saab olla kindel selle päritolust, jätkusuutlikkust tootmisest ning minimaalsest jalajäljest. 

Kes on 4 brändi kollektisooni COLLAB4MOOD taga?

FIBAMI – SINU JAOKS LOODUD

Fibami spordi-ja vabaajarõivad on loodud aktiivsele naisele, kes hindab toodete juures nii mugavust kui funktsionaalsust. Fibami mudelid on naiselikud, ajatud ning jätkusuutlikult valmistatud, andes tootele pika kasutusaja. Meie mudelid on loodud alati mitmele erinevale pikkusele ning jälgime disainimisel ka sobivust erinevatele kehatüüpidele. Fibami mudelid valmivad spetsiaalsetest spordikangastest nagu Power Performance, Thermal Control talveks ja FreshFeel suveks. Vabaaja kollektsioonis kasutavad nad eelkõige naturaalseid ja keskkonnasõbralikke kangaid: bambus ja orgaaniline puuvill. Kõikidel nende kangastel on OEKO-TEX 100 sertifikaat. 

Fibami spordi-ja vabaajarõivaste valikuga saab tutvuda www.fibami.com/pood

LÕÕM loob ehteid, millel on emotsioon ja energia, mille kaudu peegeldada tundeid ja kiindumust, rõhutada isikupära ja veendumusi. 

LÕÕM ehted ei ole lihtsalt eneseväljendus, vaid identiteet inimesest, kes on stiilne, vaba ja kirglik, loodud iseseisvale ja eneseteadlikule naisele. Nende missiooniks on mitmekesistada eesti disaini ja tõsta selle populaarsust, rahuldada inimeste emotsionaalseid ja ratsionaalseid vajadusi. LÕÕM põhikollektsioonis hõbe 925, showelemendid alumiinium, rookõrred. 


OMOM Concept – MUGAV ELEGANTSUS LOOB LIHTSUSE!

OMOM on mõeldud naisele, kel on kiire elutempo ja kel on vaja teha kiireid, siiski kvaliteetseid valikuid. Ta kannab minimalistlikku klassikat, millele aegajalt lisab vürtsi värvi või mustriga. Särkide ja pusade sametine disain ja minimalistlikkus teevad hommikused valikud lihtsaks. OMOM kasutab kõrgema klassi orgaanilist puuvilla ja osaliselt ka ümbertöödeldud polüestrit, mis on hingav ja vastupidav, samas kehale õrn ja paitav.

PAUL BERG JULGE, FUNKTSIONAALNE ja KESTLIK. 

Meie anname sulle võimaluse tulla välja mugavustsoonist ja julgelt ning vahetult kogeda kõiki looduse võlusid. Meie jakke kandes ei ole enam halba ilma. Paul Bergi jakkide puhul on oluline soojapidavus ja ilmastikukindlus, selle tagamiseks on jakkide juures kasutatud kvaliteetset polüamiidi ja polüuretaani segust vee- ja tuulekindlat ning hingavat pealiskangast, mis omab OEKO-TEX® sertifikaati. 

Stuudiofotod: Fotograaf Elise Ellermaa

Lisaks eelmainitutele näeb laval järgmisi kollektsioone:

Maria Petraityte “DISTANCE FROM A POINT”

Key Külaots “SEERIA_01”

By Kaire Avi “When material meets..”

Susanna Peters (Franz Raver) “Plastic perfect”

Viktorija Kuliavaite “SCANDSAND”

Otto Antson “Glitch”

Anu Sirkas “Honeyland” 

Merily Mikiver & Marion Mölder “UTE” 

Rohkem infot: fashionfestival.ee


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised