TATJANA HOTEJENKOVA
Melior Clinics
Kosmeetik  

Tatjana on omandanud kosmeetiku kutsehariduse ning omab mainekat Cidesco diplomit. Kosmeetiku ning laserspetsialistina on ta töötanud 7 aastat, täiendades end igal-aastaselt erialastel koolitustel. Tatjana jaoks oluline ilutoodete kvaliteetne koostis ning see, et toote kasutamine annaks ka oodatud tulemuse. Ühtlasi peab ta oluliseks esteetilist poolt- pakend võiks olla kaunis ning mugav kasutada. Kuna ilumaailm on kiirelt uuenev, siis hindab Tatjana toodete puhul ka uusi innovatiivseid tehnoloogiaid. 


EVELYN MELNIKOV
York Beauty Clinic
Iluravi spetsialist, York Beauty Clinic juhataja, Akademikliniken Cosmeceuticals tootejuht


Evelyn omandas kosmeetiku eriala Tartu Iluravi Erakoolis ning omab rahvusvahelist tunnustatud International Aestheticiennes Diploma sertifikaati. Täna juhib ta  salongi York Beauty ning toob maale kvaliteetkosmeetikasarja Akademikliniken Cosmeceuticals. Evelyn on Eestis välja tötanud brändi iluhooldused, koolitab sarja kasutavaid kosmeetikuid ning vastutab Akademikliniken turunduse ja kommunikatsiooni eest. Ühtlasi praktiseerib ta ka ise kosmeetikuna, sest 17. aastane kogemus on teinud temast nõutud iluteenindaja. 


MARIT VIITMAA

Sinu Aeg ilustuudio, FB @skincareiluhooldused
Kosmeetik

 

Marit Viitma on lõpetanud Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli Diariss ning töötanud oma armastatud erialal nii Eestis kui kaugemal juba 9 aastat. Hetkel pakub ta klientidele luksuslikku mõnulemist Ilustuudios Sinu Aeg.

Mariti sõnul on kõige olulisem oluline läheneda klientidele personaalselt ning leida igaühele kõige sobilikum hooldus. Mariti juures tunneb iga klient ennast alati oodatuna – just nagu väikesel minipuhkusel argielust!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised