Iluguru toimetusel on äärmiselt hea meel, et igal aastal lisandub kosmeetikatooteid, mis on suunatud just meestele. Meestetoodete puhul on tootjad rohkem fokuseerinud meeste naha ja juuste eripärale ning tarbimisharjumustele – valikus on rohkem mitu-ühes tüüpi tooteid, pakendid on disainitud võimalikult käepäraseks ilma liigsete ilustusteta ning tavapäraselt eristab neid ka lõhn, mis meeldib tihtipeale väga ka naistele. Selleks, et suures tootevalikus paremini orienteeruda, toome žürii poolt parimateks tunnistatud tooted teieni!

PARIMAD LOODUSTOOTED

 

 

Nurme koriandri ja musta pipra dušigeel meestele

Alar Kuzmin: Väga maskuliinse aga samas loomuliku ja naturaalse lõhnakombinatsiooniga dušigeel. Väga kiidan! Super toime – annab värskuse ja teeb oma töö kenasti ära.

 

 

 

 

VOH Aktiivsöe seep teepuuõliga.

Alar Kuzmin: Põnev kodumaine toode, mille panekdi disain jääb silma. Tootel on selline tuntav tugev puhas teepuuõli lõhn ja tulemus on samuti hea.

 

 

Signe Seebid Härrade Näovõie (organic)

Alar Kuzmin: Minu lemmik – kõige parem toode! Kohe on aru saada, et toode ei ole keemiat täis vaid on naturaalne. Pidin kreemi Sünne Valtrile loovutama, sest peale proovimist ta ei olnud nõus seda tagasi andma!

 

 

 

Carl & Son peitepulk tumedatele silmaalustele

Iluguru toimetus: Tore, et mõeldakse siinkohal ka meestele, sest ausõna- naised ei ole ainsad, kel silmaalused tumedad on! Tervitame väga seda, et mehed enda eest veelgi enam hoolitsevad!

 

 

 

D difference  5D noorendav päevakreem meestele

Iluguru toimetus: D difference tooted on varasemalt naistele suunatud kategoorias kõrgeid hinnanguid saanud. Meestele mõeldud noorendav kreem aga vastas igati ootustele – neutraalse lõhnaga, imendus hästi ja on mugavas pumbaga pudelis.

 

 

 

PARIM JAEMÜÜGITOODE

 

 

 

IvyBears juuste väljalangemist vähendavad kummikarud meestele

Alar Kuzmin: Väga lõbus viis, kuidas täiskasvanud võivad kummikarusid süüa nii, et see on veel kasulik ka. Toimet kohe näha ei saa, aga ootan põnevusega!

 

 

 

 

Viviscal juuksekasvu parandav šhampoon meestele 250ml

Alar Kuzmin: Väga hea lõhn ja puhatavad omadused. Soovitan!

 

 

 

 

 

 

Linea Natura  Ganja kanepiseemne ekstraktiga habemešampoon

Alar Kuzmin: Väga hea ja tõhus toode ka minusuguse kriitiku jaoks! Lõhn on maitseasi aga mulle meeldib!

 

 

 

 

 

Pro You Hermann White & Wrinkle Control kinkekomplekt meestele

Alar Kuzmin: Jälle üks supertoode! Meeldis, et komplektis on nii täissuuruses kui reisisuuruses toonik ja kortsudevastane kreem. On hea kasutada sama toodet nii kodus kui reisil, et maksimumtulemus saavutada.

 

 

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…