Ligi 100-aastase ajalooga Viljandi disainibränd Woolish on välja tulnud uue ajatu rõivakollektsiooniga. WOOLISHi uus kerge kollektsioon “Nr 3” on loojate sõnul kasutatav üle hooaegade ning kergesti kombineeritav ülejäänud garderoobiga.

Varem tekstiilibrändina tuntud Woolish astub julgeid samme ka moemaastikul.  Modernne riietus sobib hästi muutliku kliimaga, on kaasaegselt trendikas ning samas ajatu.  48 tootega kollektsioon on valmistatud loodussõbralikest materjalidest, sh. meriinovillast.  Fotodel kasutatud puuvillataim sümboliseerib toormaterjali väärtuslikkust, kestlikkust, vastupidavust ning puhtust.

WOOLISH brändi juht ning disainerAnna Siimu sünul tehti lookbooki esimest korda. “Meie kaubamärk kasvab ja areneb. Soovime brändi koduriigist kaugemale viia ning usume, et  imagoloogilised fotod annavad võimaluse astuda hõlpsamini kontakti partneritega välismaal.”

Skandinaavialiku kollektsiooni “Nr 3” väljapanekuga saab tutvuda WOOLISHi esinduspoes Tallinnas Harju tn 1. Uhiuued tooted on saadaval ka MUST disainipoes Viru Keskuses ning alates juunist Tallinna Kaubamajas Eesti disaini alal ning Woolishi veebipoes.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised