Kui soovid, et sinu smuuti oleks tervislik, siis väldi neid 5 koostisosa!

Smuutid on suurepärased maitsvad ja tervislikud vahepalad. Kui neid õigesti teha, siis võivad need aidata ka kaalu langetada. Siinkohal toomegi sinuni 5 toiduainet, mida smuutides vältida.

Allikas: times.com
Foto: Shutterstock


#1 Rasvavabad jogurtid
Proteiinirikas ja kreemine jogurt on loodud smuuti sisse. Siiski tasub vältida rasvavabasid tooteid. Vähese rasvasisaldusega jogurtid on kunstlikult maitsestatud ja seetõttu on neil tähtsusetu toiteväärtus ning need on põhimõtteliselt suhkrupommid. Eelista täisväärtuslikke maitsestamata jogurteid.  Pea meeles, et ei tasu karta jogurti rasvasisaldust, sest kasulikud ained nagu kaltsium, proteiin ja D-vitamiin vajavad inimese organismis toimimiseks ka rasvainet.

Lahendus: Eelista täisväärtuslikke maitsestamata jogurteid, milles on palju kasulikke vitamiine ning kordades vähem suhkrut.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…