10 uskumatult lihtsat moodust, kuidas suve täisrinnal nautida

Siin paar lihtsat nippi, kuidas suvest viimast võtta, et jätkuks piisavalt energiat mängimiseks ja seiklusteks.

Allikas: bodyandsoul.com
Foto: Shutterstock

1. Naudi suve nagu lapsepõlves. Ehita liivalosse, jookse vihmas või meisterda midagi ägedat, see aitab maandada stressi, õpetab olema hetkes ning annab suure õnnesüsti.

2. Ole spontaanne, sest see viib tihti unustamatute elamusteni. Ole võimalikult avatud uuele ning huvitavale. Lihtsalt osta üheotsapilet sinna, kuhu näpp kaardil satub, või keera autos muusika valjuks ning lase teekonnal end üllatada.

3. Ümbritse end lilledega, paiguta neid kontorisse ning koju. Lilledel on tõestatud omadus leevendada stressi. Harvardi Ülikooli teadlaste hinnangul muudavad nad inimesed kaastundlikumaks.

4. Suvel naudi kvaliteetaega partneriga. Koosta nimekiri asjadest, mida te mõlemad tahaksite teha või õppida. Kogemuste jagamine kaaslasega on vajalik pikaajaliseks ning stabiilseks suhteks.

5. Haara sõber kaasa ning mine metsa, vanaema juurde või tallu marju korjama. Marjad sisaldavad vananemisvastaseid antioksüdante, mineraale ja vitamiine. Lisaks on nende söömine üks maitsvamaid viise mälu noorena hoidmiseks.

6. On tõestatud, et hetked, mis veedetakse pere ning sõpradega, on õnneliku elu põhikomponendiks. Võta aega, et olla koos oma kõige kallimatega.

7. Lülita end välja, see tähendab kasvõi päevaks interneti unustamise. Sotsiaalmeedia aitab meil küll eluga kursis olla, aga tihti kaotavad ilusad hetked oma väärtuse, kui neid ainult ekraani tagant jäädvustada või vaadata.

8. Veel pole hilja panna maitsetaimi rõdule või aeda kasvama, see on suurepärane võimalus ergutada oma maitsemeeli ning nautida tervislikku toitu.

9. Kasuta lavendliõli segatuna kookosõliga ning hellita oma nahka looduslikult. See segu võib isegi sääsed eemale peletada.

10. Kaasa lapsed oma tegemistesse – valmistage koos kausikooke ning küpsiseid, mida koos nautida.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…