UUS REKORD! Borjomi pikniku raames valmistati Eesti pikim šašlõkk

Kolmapäeval, Rotermanni kvartali väljakul toimunud grill-pikniku käigus püstitati üks omapärane rekord - valmistati Eesti pikim, 25-meetrine šašlõkk.

Fotod: Shutterstock, Kalev Lilleorg

Rekordi vastavust, sellele kehtestatud tingimustele vastamise ning rekordi registreerimist, oli jälgima kutsutud PricewaterhousCoopers Estonia esindajad eesotsas juhtivaudiitori Lauri Pastiga. Pärast grillimisvahendite ülevaatamist sai 60 kilogrammi lihaga täidetud varras mõõdulindiga üle mõõdetud ning rekord rohkearvulise publiku ees ka ametlikult välja kuulutatud.

Kokku jagati pikniku külalistele välja üle 100 kg šašlõkki ning 600 pudelit Borjomi naturaalset mineraalvett.

Tallinlasi ja meie linna külalisi oli isiklikult tervitama tulnud IDS Borjomi Europe peadirektor Irakli Bokuchava. “Peale tõhusat söömaaega on just Borjomi looduslik mineraalvesi asendamatu kaaslane, taastamaks mõnusat ja kerget tunnet. Loodame, et toimunud ürituse käigus saime tutvustada selle mineraalvee kergendavat mõju organismile – nii nagu seda teavad selle loodusliku vee ammused austajad.” lisas härra Bocuchava.

Pikniku meeleolu loomiseks kaeti Rotermanni kvartali siseväljak muruga, millele saabunud külalised said laiali laotada oma piknikulinad. Modernse kivilinna vahel murul tšillivad inimesed ning tõmmu brasiillanna, Denise Fontoura bändi sumedad bossa nova helid, tekitasid mõnusa sümbioosi sundimatust suve chill’ist ja tänapäevasest linna vibe’st.

Ürituse õnnestumisele panid õla Saaremaa Lihatööstus ja Rotermann City.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised