Pidasime nõu ühe Eesti edukaima modelli Inna Žukiga, kes on nüüdseks moelavadel maha kõndinud kilomeetreid ja seda nii siin kui ka välismaal. Kosmeetikuharidusega Innal on varus mitmeid põnevaid nippe, kuidas pesu-show’de hooajal jalad kaunina hoida. Jagame neid ka sinuga!

#1
Ideaalis võiksid enne raseerimist oma nahka umbes seitse minutit duši all leotada, nii on karvafolliikulid pehmemad ja ärritust vähem. Kui aga liialt kaua duši alla jääda, siis on oht, et nahk muutub kortsuliseks ja paisub ning see muudab nahalähedase raseerimise raskemaks.

#2
Koori nahka enne raseerimist. Inna eelistab selleks kuivharjamist, mille peamiseks ülesandeks on pindmiste surnud naharakkude eemaldamine ja pindmise vereringe aktiveerimine. See tagab parema ainevahetuse nahas, kaunima jume kogu kehal, muudab naha elastsemaks ja elavdab lümfiringet, mille üheks ülesandeks on meie kehast teatud ainevahetusjääkide likvideerimine, õigemini nende transport neerudesse, et sealtkaudu need kehast väljutada.

#3
Kasuta raseerimiseks meeste žiletti (sellist, millel on neli tera). Kuna need on tehtud näo jaoks, siis on need ka õrnemad sinu naha vastu. Muide, hiljuti viidi läbi üks uuring, mis näitas, et 30% naistest kasutabki meeste raseerijat. Kuigi tegelikult tunnistab Inna, et on ka väga mitmeid häid naistele mõeldud žilette.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…