Toimetas: Annika Randmann

Kahjuks peame tõdema, et ükssarvikuid päriselus ei eksisteeri. Kui õnneks eksisteerivad nad nüüdsest Starbucksis, kus selleteemalise frappuccino endale tellida saab.

See silmailu pakkuv jook on tehtud kasutades roosat pulbrit, mida kohvikreemi sisse segatakse. Jooki on lisatud ka mango siirupit ning kõige peale raputatud veel sinist pulbrit.

Selle joogi muudab eriti maagiliseks aga see, et sinise ja roosa värvi kooslus muudab kohati joogi lillakaks – vapustav värvide mäng. Maitse on parajalt magus, kuid kui seda segada, muutub jook hapukaks ning läheb roosat värvi.

Sädelev Starbucksi jook on müügil vaid aprilli lõpuni – seega, kui oled lähiajal välismaale minemas (kahjuks Eestis veel Starbucksi kohvikuid pole), siis tasub kindlasti ära proovida!

1

 

 

 

2

 

 

 

3


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…