SA OLED SEE, MIDA SA JOOD: 24-tunnine menüü kauni naha saavutamiseks

Unistad kaunist näonahast? Toome sinuni 6 jooki, mis teevad naha imekauniks.

Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

# VESI

Ilmselt teame kõik, kui oluline on vee joomine.  Sellegipoolest kipuvad nii paljud seda päeva jooksul ära unustama. Vesi muudab su naha värskeks, tervislikuks ja elastseks – seega täidame klaasid VEEGA!

# ROHELINE MAHL KAPSAGA

Kapsas on võimas vitamiiniallikas. See sisaldab vananemisvastase toimega A-vitamiini, mis kiirendab rakkude kasvuprotsesse, aga ka C-vitamiini ja vaske, mis on kollageeni tootmiseks olulised komponendid. Kapsas aitab säilitada naha elastsust.

#SOJAPIIM

Sojaisoflavoon aitab organismil säilitada kollageeni ja hoida nahka nooruslikuna. Uuringud näitavad, et sojapiima tarbimine ennetab kortsukeste teket. Lisaks sisalduvad sojapiimas mineraalid ja proteiinid, mis vastutavad naha jumekuse eest.

# ROHELINE TEE

Antioksüdandirikas jook, mis kaitseb nahka UV-kiirguse eest. Rohelise tee joomine ennetab päikesepõletuste teket ning leevendab punetust ärritunud nahal.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…