Mis tegelikult juhtub, kui sa rinnahoidjat ööseks ära ei võta?
Foto: Shutterstock

Kas rinnahoidjaga magamine avaldab mingit mõju rinna suurusele, kujule või elastsusele? Või kas see võib mingit muud moodi meie tervist mõjutada?

Fakt on see, et mida vanemaks naine saab, seda rohkem rippuma rinnad hakkavad. Põhjuseks on see, et naha elastusus vananedes väheneb.

On olemas ka teatud tegevused, mis mõjutavad ja kiirendavad rindade vajumist veelgi enam. Näiteks rasedus, rinnaga toitmine, suitsetamine, kiire kaalu kaotus või langus ning mingil määral ka väga intensiivne trenn.

 

Aga miks üldse vajuvad rinnad ära?

Seda põhjustab gravitatsioon, mis tõmbab rinda allapoole. Seetõttu vajuvadki suuremad rinnad rohkem ära. Pikali olles tõmbab gravitatsioon aga rinna hoopis sinu rindkere suunas. Seetõttu ei aita rinnahoidja magades gravitatsiooniga võidelda.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…