Tartus asuva Võlumaa ilusalongi kosmeetik Kalli Kuusik jagab lähenevaks pidustuste perioodiks näpunäiteid. Sel hooajal on IN värvilised toonid ja metalne lainerijoon.

Kosmeetik Kalli tõi välja, et sedapuhku suunavad sügis-talvised meigitrendid julgele värvikasutusele ja seda nii silmadel kui huultel. Olulist tähelepanu osutas kosmeetik ka kulmudele, pannes südamele, et kulmutrend on läinud loomuliku täidlase kulmuni. „Loomulikult määratletud ja täidlased kulmud rokivad! Kellele endale pole antud, siis kulmupuuder või pliiats on hea abimees, millega saab luua ilusa, seejuures loomulikuna näiva tiheda kulmu,“ räägib Kalli Kuusik.

 

Rohkelt pastelseid toone ja glitterit

Selle aasta lõpus mängime pastelsete ja metalsete toonidega – need mõjuvad koos julgelt ja annavad värvide kandjale salapära ja muidugi seksikust. Firma- ja jõulupeole lisa rohkelt highlighterit ja ohtralt säravat glitterit. Metalne lainerijoon on väga ilus, kuid kes katsetada ei julge, siis puhas must lainerijoon on loomulikult alati hitt ja seda olenemata moesuunast.

 

Kustumatu klassika

Kosmeetik Kalli ütleb, et suitsusilm on klassika, mis on alati moes ja mille juurde sobib kirsina tordil punane matt huul – muideks matt on sel hooajal väga trendikas. „Kellele sugugi punane toon ei sobi ja kardab, et ei kanna seda välja, siis ajatuks klassikaks on kujunenud ka naturaalne nude huuletoon“.


 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…