McDonald’si töötajad soovitavad: seda asja ei tasuks tellida

Tõenäoliselt on nii, et kui sa lõpuks Mäki järjekorras juba kaua seisnud oled ja lõpuks on sinu kord tellida, siis oled sa nii väsinud ja tüdinud (või pohmellis), et ei teagi enam, mida söögiks valida. 

Õnneks rääkis üks Mäki töötajatest ajakirjale Cosmopolitan, et millist asja sealt kiirtoidurestoranist tema arvates pole soovituslik tellida. Ja selleks on – Filet-o-Fish kalaburger.

 

Ka üks endine McDonald’si töötaja kommeneerib seda: “Ma töötasin varem Mäkis ja palun ärge kalaburgerit küll tellige. Esiteks seda tellitaksegi väga harva ja seetõttu teeme me hommikul selle valmis ja see seisab vahel kogu päeva ning ootab, et keegi selle telliks. See pole peaagu kunagi värskelt valmistatud.”

Samas lisab praegune töötaja, et kui sulle siiski väga maitseb see, siis üks lahendus on. Tuleb töötajale öelda, et oled valmis kauem ootama, et saada värskelt valmistatud kalaburgerit. Ja sel juhul nad teevad seda ja selle maitse on palju parem võrreldes selle burgeriga, mis on mitu tundi soojas seisnud.

 


 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…