Foto: Shutterstock

Nimelt õmmeldakse inimese keele peale plaaster, mis teeb tahke söögi söömise äärmiselt ebamugavaks ja võimaldab toituda ainult vedelikest ning jälgida, et ei manustata rohkem kui 800 kcal päevas. Kahjuks või õnneks saab see plaaster olla keele peal ainult kuu aega, sest muidu võib see, toorelt väljendudes, keele sisse kasvada.

Seda protseduuri propageerib Dr. Nikolas Chugay, kes ise tutvus sellega neli aastat tagasi Ladina – Ameerikas. „Alati kui sööte midagi, puutub keel vastu suulage. Nüüd on aga keele peal nn lisakate, mis on sarnane tamiilile ning kui see puutub vastu suulage, on tunne äärmiselt ebamugav, isegi valus, „ selgitas Chugay.

Protseduur kestab umbes 10 minutit ja maksab 2000 $. Doktor väidab ka, et see on täiesti ohutu, siiani pole ühelgi patsiendil tekkinud põletikku ja keegi pole plaastrit ka alla neelanud. Dr. Nikolas Chugay poolt on seda protseduuri tehtud pea kaheksakümnele patsiendile. Keskmine kaalukaotus ühe kuu jooksul on 8-9 kilogrammi.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…