Tekst: Kirjakast
Foto: Shutterstock

Minu trennisõltuvus sai alguse pubekaeas. Oma kehaga oli mul probleeme juba enne seda. Arvasin, et olen klassi kõige koledam tüdruk ning minu enesehinnang oli väga madal.

Umbes 15-aastaselt avastasin enda jaoks trenni. See oli koht, kus sain end välja elada ja uskusin, et kui piisavalt trenni teen, siis muutun ilusaks ja teised hindavad mind rohkem. Alguses käisin trennis kaks korda nädalas, üsna pea aga kaks korda päevas. Seejärel tekkiski liigsest trennist kurnatus, stress ning lõpuks jäid ka päevad ära.

Ma tahan oma lugu ka teistele rääkida, et nad oskaksid ära tunda enda või lähedase trennisõltuvust. Praegu on trennis käimine naiste seas väga populaarne ja keegi ei oska arvata, et sellega võib endale ka rohkem kahju kui kasu teha.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…