Foto: Shutterstock

Kui sa oled üks nendest inimestest, kes enne avalikus vetsus oma häda tegemist prillalaua hügieeni silmas pidades WC-paberiga katab, siis mõtle parem uuesti. Jumal teab, kelle tagumik on seal enne sind istunud ja räpaseid baktereid sinna maha jätnud.

Kuid The Suni tehtud hiljutine uuring näitas, et see, kui sa paned tualettpaberikihi enda tagumiku ja prilll-laua vahele, siis see tegelikkuses hoopis suurendab tõenäosust sealt endale baktereid saada.

Tegelikult on prill-laud just sellise kuju ja tekstuuriga seepärast, et see aitab eemale hoida baktereid ning ei lase neil sinna kinnituda ja paljuneda. Seda on iseenesest ju tore teada.

Kuigi seda on raske uskuda, siis prill-lauad on sageli puhtamad kui inimeste kodudes olevad nõudepesunuustikud või köögipinnad. Iuuuuu ….


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…