Need fotod on võetud kõigest paari sekunilise vahega!

Täiuslikku keha ei ole olemas – loodame, et kõik teavad seda juba nüüdseks. Kuid sellegipoolest on raske ennast selles koguaeg veenda, kuna sotsiaalmeediast paistab teisiti. Modell ja elustiiliblogija Chessie King tahab oma postitustega aga näidata, et sotsiaalmeedias ei peegeldu päriselu, tegemist on illusiooniga.

24-aastane King postitab põhiliselt pilte oma ilusast kehast ja annab ka fitnessnõu. Kuid nüüd otsustas neiu näidata, mis tegelikult nende “täiuslike” piltide taga on. Ta tegi mõne sekundilise vahega täpselt sama foto – muutus ainult pildi tegemise nurk ja valgus.

a

 

King tunnistab, et varem olid tal oma keha pärast suured kompleksid, kuid nüüd tahab ta, et keegi ei peaks oma keha võrdlema nende kehadega, mida ta sotsiaalmeedia piltidel näeb. Sest mitte kellelegi ewi ole ideaalset keha. “Ma tean ise, et teen regulaarselt trenni ja annan oma kehale kvaliteetse toidu nimel head kütust. Ja ma tean ka seda, et selles ei ole midagi halba, kui basseini ääres istudes mul kõht oma loomulikus asendis üle püksiääre on.”

Neiu postitas oma sotsiaalmeediasse kontrastseid pilte – üks “täiuslik” pilt, mida me kõik Instagrami postitame, ja teine selline pilt, kus ei ole ei filtreid ega tuunimist ja mis tavaliselt kohe ära kustutatakse.

b

 

c


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…