Kaubamaja avas sel nädalal oma kevadhooaja ning lisaks värsketele moetrendidele on uudiseid ka Kodumaailmast. Nimelt sai Kaubamaja enda kodutekstiilimärk PAI hõrgu kaaslase: müügile jõudis Kaubamaja köögitarvikute kaubamärk HÖRK.

„Igaühel tekib hõrkude maitsete ning lõhnadega erinevaid seoseid. Ilus eestikeelne sõna hõrk sai aga pisut „maitseaineid” ning „erilist valmistusviisi” juurde. Märgi loomisel said tunnetuslikult kokku skandinaavlaste sõnastatud heaolu ja krutskiga kirjapilt, mis viib mõtted skandinaavlastega tihedamalt suhelnud saarerahvale (kes õ asemel tavatseb just ö-d kasutada) ning praktilise eestlasliku meele,“ selgitab Kaubamaja Kodumaailma kaubandusjuht Siim Tammesalu brändi nimevalikut. „See on nagu Vahemerel seilanud saarlasest laevakokk, kes üllatab, rõõmustab ega vea kunagi alt!“

 

Märgi HÖRK loojate eesmärk oli luua kooslus köögitarvetest, mis annaksid inspiratsiooni ja toetaksid kodust toiduvalmistamist. Kaubamaja uut kaubamärki HÖRK kannavad kvaliteetsed ja funktsionaalsed roostevabast terasest potid ja kastmekastrulid. „Kaubamärgi HÖRK potid ja kastrulid on loodud koostöös pika ajaloo ja traditsioonidega Itaalia pereettevõttega. Roostevaba teras on Euroopast ning potid ise valmivad Põhja-Itaalias mägede vahel asuvas tehases,“ räägib Tammesalu.

 

Metalseid potte ja tarvikuid täiendavad aga kodumaisest puidust valmistatud lisandid. Kõik HÖRK puidust lõikelauad ja köögivahendid valmivad Eesti kohalikust puidust. „Soovime Kaubamajas toetada võimalikult palju omamaist tootmist ning seega on lõikelauad valminud sanglepast, mille pind on naturaalsuse säilitamise huvides õlitatud,“ sõnab Tammesalu.

 

HÖRK tooteid on juba proovida saanud Food Studio peakokk Indrek Kivisalu. „Professionaalse kokana hindan köögitarvikute puhul eelkõige kvaliteeti. HÖRK köögitarvikute puhul on näha, et kvaliteet ja ilus disain käivad käsikäes ning see annab kodukokkadele hea võimaluse kasutada profiköögi tasemel tarvikuid,“ kirjeldab Kivisalu oma kogemust. Indrek Kivisalu tutvustab HÖRKi tooteid ka tänaõhtusel Kaubamaja kliendiüritusel.

 

 

Kaubamaja AS (www.kaubamaja.ee) on Tallinna Kaubamaja Gruppi kuuluv ettevõte, kuhu kuuluvad veel Selver AS, Kulinaaria OÜ, Viking Security AS, Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS, Tartu Kaubamaja Kinnisvara OÜ, SIA TKM Latvija, Verte Auto SIA, UAB TKM Lietuva, KIA Auto AS, AS Viking Motors, KIA Auto UAB, Forum Auto SIA, TKM Auto OÜ, OÜ TKM Beauty, OÜ TKM Beauty Eesti, AS TKM King ning Rävala Parkla AS. 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…