Toimetas: Keit Laisaar
Foto: Shutterstock

#1 Sa praed muna pannil

Selle asemel proovi muna teha mikrolaineahjus. Löö muna katki ja pane kruusi sisse. Mikrolaineahjus kuumuta seda umbes 1 minut. Nii jääb muna eriti kohev ning lisaks ei pea sa kasutama rasvainet ning hiljem on vähem nõusi pesta.

#2 Sa keedad kaerahelbeid

Kaerahelveste keetmine võtab aega –  isegi kui tegemist on kiirhelvestega, siis selle keetmine ja hiljem maha jahutamine vajab aega. Selle asemel pane eelmisel õhtul kaussi võrdses koguses kaerahelbeid ja piima. Hommikul lisa puuviljatükkke või pähkleid ja mõnus puder ongi valmis.

#3 Praed pannkooke pannil

See võtab aga kaua aega ja tekitab ka palju segadust. Juhul kui sa ei soovi muidugi palju pannkooke teha, siis vala pannkoogi tainas kruusi ja seejärel pane see mikrolaineahju. Sellest tuleb kindlasti üks kohevaimaid pannkooke, mida saanud oled.

#4 Sööd krõbinaid/müslit kausist

Kuid ühte kaussi mahub tavaliselt rohkem kui üks portsjon krõbinaid. Selle asemel söö neid kruusist. Sinna mahub täpselt üks portsjon ja sel juhul ei söö sa suure tõenäosusega üle. Kui aga tunned, et sellest jääb väheks, siis saad alati juurde kallata.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…