STOP! Need toiduained põhjustavad vananemist

Sinu ees on toiduaineid, mis pole mitte lihtsalt ebatervislikud, vaid muudavad nahka aastate võrra vanemaks. Piira nende tarbimist!

Foto: Shutterstock

#1 Suhkur
Suhkur mõjutab kehas insuliinitaset ja veresooni. Liigne suhkru tarbimine paistab sinu nahal välja juba mõne nädala pärast. Magus soodustab aknet ning punnikeste teket ning mõjutab kogu naha välimust.

#2 Sool
Sool hoiab kehas vett kinni ning liigne soola tarbimine muudab naha väsinuks, toob silma alla tursed ning kortsud. Soola tarbimine tõstab vererõhku, mis omakorda mõjutab naha kollageeni tootmist. 

#3 Kohv
Kohv viib kehast vedelikku välja ning rikub hambaid. Mida kuivem on nahk vedelikupuudusest, seda enam tulevad esile ka sinu kortsud.

#4 Alkohol
Ka alkohol viib kehast vedelikku välja, lisaks tekitab turseid ning mõjub halvasti närvisüsteemile. 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…