Anni Rahula: lluideaal ei tohiks olla näljutamine, vaid füüsilise aktiivsuse ja teadliku toitumise tulemus

Sotsiaalmeedia ajastul mõjutab sealne glamuurne, kaunis ja veatu maailm eriti noori naisi, kes seepärast nii toidusedelis kui treeningrutiinis ekstreemseid muudatusi ette võtavad ja tihti ka toidust täielikult loobuvad.

 

Talleggi saadik Anni Rahula sõnul on ebatervislik püüelda sotsiaalmeedia ja ajakirja kaanestaaride säravate ilustandarditeni ranget treeningrežiimi ja äärmuslikku dieeti järgides.

Naine, kes on alati olnud pigem mõõdukusele kui liigsetele piirangutele keskendunud, peab nii toitumises kui treenimises kõige tähtsamaks just mõistlikku lähenemist ja tasakaalu ega keela endale ka magustoidu nautimist.

Seepärast valmistab talle suurt rõõmu, et üha enam väärtustatakse just loomulikku ilu, võrdusmärki ei tõmmata tervisliku toitumise ja värske porgandi vahele ning trennitegemiseks ei loeta üksnes palehigis jooksmist või jõusaalis treenimist.

„Ükski noor inimene ei tohiks end kõrvutada internetis ja meedias figureerivate ideaalidega, vaid peaks juba kodust saama kaasa enesekindluse ja teadmised tervislike eluviiside vajalikkusest. Mida varem õpivad inimesed oma keha vajadusi märkama, seda lihtsam on neil elus tasakaalustatud valikuid teha, maitsva ja täisväärtusliku toiduga end vormis hoida ning meelepärasest treeningust rõõmu tunda. Need teadmised soovin kindlasti ka enda tütrele võimalikult vara edasi anda,“ rääkis Rahula.

 

Selleks, et ka sina saaksid uusaasta lubadused teoks teha, tervislikult vormis püsida ja hinge õnnest tantsima panna, jagab Anni Rahula lihtsaid soovitusi.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…