3 lihsat viisi kuidas „backne’t” leevedada

Väldid lahtise seljaosaga kleite ning õlapaeltega pluuse? Meil on 3 lihtsat moodust, kuidas backne't (ingl. back+acne) kontrolli all hoida.

Allikas: glamour.uk
Foto: Shutterstock

1. UNUSTA LIIBUVAD MATERJALID
Liibuvad riided suurendavad aknet tekitavate bakterite moodustumist, seda eriti trenni tehes ja higistades. Seega, kui sul on plaan minna trenni või viibid pikemalt kuumas temperatuuris, eelista puuvillaseid t-särke liibuvale elastaanile.

2. PESE END KOHESELT
Kõige tähtsam on keha loputamine peale trenni või higistamist. Oluline on, et higi ei seguneks päikesekreemi või teiste kosmeetikatoodetega. Kosuta end kiire duššiga või kasuta niiskeid salvrätikud, et vältida pooride ummistumist.

3. KASUTA SALITSÜÜLIHAPET SISALDAVAID VAHENDEID
Salitsüülhapet sisaldavad näopuhastusvahendid sobivad ka seljale. Oluline on meeles pidada, et tugev hõõrumine ja naha koorimine võimendab akne teket, seega väldi käsnsvamme ning teisi nahka ärritavaid pesemisvahendeid.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…

Kõik metsa kümblema!

Shinrin-Yoku, mis on tõlgituna kui "metsa suplemine", tähendab rahuliku jalutuskäigu ajal metsa atmosfääri tunnetamist. See on teraapia, mis töötati välja…