Vitamino Color A·OX – antioksüdantide jõud värvitud juuste kaitseks

Vitamino Color A·OX on professionaalne hooldusprogramm värvitud juustele, mis hoolitseb tooni tugevdamise, ühtluse ja erksuse eest kuni 6 nädalat pärast juuste värvimist.

Tootesarja kuuluvad intensiivse toimega kontsentraat (professionaalseks kasutamiseks salongis), šampoon, palsam, mask ja juustessejäetav palsam, sarja tipptoode on aga Color 10 in 1 – mitmefunktsiooniline pihustatav vahend igat tüüpi värvitud juustele, mis niisutab, pehmendab, kergendab kammimist, kaitseb kuumuse eest (kuni 230 ˚C) soengu tegemise ajal ning kõrvaldab juuste murdumise, lõhenemise ja kahuseks muutumise, säästes ühtlasi juuksevärvi.

Lisaks sisaldavad L’Oréal Professionneli uued tooted tõhusaid antioksüdante, vitamiine ja UV-filtrit, mis tagavad värvitud juustele kaitse.

L’Oréal Professionneli salongid pakuvad ka protseduuri Color Top Coat, mis sobib suurepäraselt juustele sära andmiseks ja tooni tõhusaks tugevdamiseks kohe pärast juuste värvimist.

Teenus Color Top Coat ja sarja Vitamino Color A·OX tooted on saadaval ainult L’Oréal Professionneli salongides.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…