Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis talviti võib peeglist vastu vaadata tuhmi ja halli jumega tegelane. Kauni suvise jumega tunnevad enamik inimesi ennast palju paremini ja enesekindlamalt. Kui peeglist vaatab vastu tuhm ja kahvatu nahk, kipub langema ka meeleolu ja enesetunne.

Mida teha, et talvel ja sügisel vaataks samuti peeglist vastu veidi erksam ja säravam jume? Kevadel, kui saabuvad esimesed päikeselised ja kevadiselt soojad ilmad ning avaneb võimalus panna selga mõni kaunis kleit, seelik või lühikesed püksid, võib jumetu olek nullida suurepärase tuju. Kauni jume hoidmine aastaringselt annab hea enesetunde ja võimaldab ennast tunda enesekindlana, sõltumata aastaajast.

Eriline üritus nõuab erilisi ettevalmistusi

Kasuta isepruunistajat, kui tulekul on mõni oluline sündmus nagu pulmad, sünnipäev või ettevõtte pidu ja soovite näha välja eriliselt glamuurne ja ilus kaunitar.

Veel parem! Ära jää ootama erilist üritust ja korralda see ise. Miks mitte kehastuda ise mõne ajatu linateose peategelaseks ja korraldada sõpradega koos vahva stiilipidu, kus õhtut aitavad sisustada erinevad kasiinomängud, rulett, blackjack või live panustamine erinevates internetikasiinodes.

On tõsiasi, et talvel võib iga inimene, olgu ta mees või naine kasutada enesekindluse tõstmiseks ja meeleolu parandamiseks isepruunistaja abi ja ennast hästi tunda, sest aastaringselt särav ja kaunis jume kaunistab keha.

Miks isepruunistuja?

Päikeseta päevitamine kogub populaarsust ja aina rohkem pööratakse tähelepanu ka protsessi tervislikkusele. Selleks, et anda nahale kaunis jume ka talvisel ajal, tulevad appi erinevad isepruunistavad tooted. Ka kasvab inimeste teadlikkus päikese käes ja solaariumis päevitamise kahjulikkusest nahale.

Isepruunistavaid tooteid saab kasutada mugavalt kodust lahkumata ja kaunis tulemus ei lase ennast kaua oodata. Suur eelis on võimalus reguleerida päevituse tooni – hea enesetunde annab just naturaalset tooni ja loomuliku kumaga päevitus.

Soovitused isepruunistajaga tõhusate tulemuste saamiseks

Enne isepruunistava toote kasutamist on tähtis naha ettevalmistus. Koori nahk päev enne isepruunistaja kasutamist põhjalikult. Enne protseduuri pese ja niisuta nahk, väga tähtis on sügavalt niisutada kuivi kehapiirkondi nagu jalalabad, küünarnukid ja põlved.

Pruunistaja nahale kandmisel on oluline kasutada õigeid abivahendeid ja tehnikat. Parim abivahend toote nahale kandmiseks on aplikaatorkinnas, mis kaitseb käsi ebameeldiva määrdumise eest. Kinnas aitab kanda pruunistaja nahale ideaalse ühtlase kihina, mis aitab saavutada loomuliku jume.

Isepruunistaja nahale kandmisel on oluline teha ühtlasi ringikujulisi liigutusi alustades jäsemetest, liikudes edasi mööda kehatüve üles. Toote näole kandmiseks tee sujuvate ringjate liigutustega kerget massaaži, hajutades kreemi näo keskelt äärtesse.

Milliseid isepruunistajaid on saadaval?

Isepruunistavate toodete valik on meeletult lai – kreemid, vahud, õlid ja isegi vesi! Just nimelt, olemas on nahale pihustatav vedelik, mis niisutab ja näeb välja nagu pihustiga pudelis mitsellaarvesi, kuid lisaks naha niisutamisele annab see nahale ka kauni jume.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…