Kuidas kanda jõusaalis meiki nii, et seda maha ei higistaks

Sa ei või kunagi teada, millal üks kompu sinu kõrvale jooksulindile tuleb. Seega tuleks alati valmis olla! Anname sulle mõned meiginipid trennipäevaks.

Tekst: Keit Laisaar
Foto: Shutterstock

Pead endiselt oma uusaastalubadusest kinni ning käid jõusaalis (sa oled väga tubli!). Kuid sulle kui ilu hindavale naisele ei meeldi valida meigi ja trenni vahel – sa tahad mõlemaid. Või äkki meeldib sulle trenni teha enne tööpäeva ning pead pärast trenni värske välja nägema? Need nipid teevad su treeningpäeva lihtsamaks:

JUMESTUS
Trenni minnes ei ole tarvis jumestuskreemi oma näole panna. Kui soovid punast nägu varjata, kasuta jumestuskreemi tõesti ainult kohtadel, mis vajavad peitmist. Pane seda veidi nina ümbrusesse ja põskedele. Kasuta kergemat jumestuskreemi või mineraalpõhja.

KULMUD
Kui sa trenni minnes ennast rohkem meikida ei taha, siis vähemalt kammi üle ja värvi oma kulmud. Kuna kulmud raamivad nägu, siis need võiksid sul korrektselt viimistletud olla.

SILMALAINER
Kui sa tõesti arvad, et silmalainerita trennis hakkama ei saa, siis palun vali veekindel toode.

LAUVÄRV
Me ei arvagi, et tahad body pump’i minna elektrisinise lauvärviga, kuid heledad ja naturaalsed lauvärvitoonid aitavad silmade ilu esile tuua. Üks nipp on lauvärvi alla veidi puudrit panna – siis ei lähe see laiali.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Dramaatilised silmapliiatsi trendid

Tänavune kevad on suurepärane, et värskendada oma silmapliiatsi kasutamise ampluaad. Ükskõik, kas seni oled eelistanud klassikalist kassisilma või lihtsalt silmi…