Parimaid ilutrende igast aastakümnest

Loe edasi ja saa teada, mis oli populaarne ilutrend igal aastakümnendil.

Allikas: refinery29.com
Foto: Shutterstock

1920: Südamekujuline musisuu
Naised on endale sobivaid huulekontuure joonistanud juba ajast aega. 1920-ndatel meenutasid huuled südamekuju ning tihti sooviti väiksemaid huuli, kui loodus kandjale oli andnud. Ajastu staar – Clara Bow on suurepärane näide sellest, kuidas saavutada nukulikud huuled.

Tänapäeval on samuti huulte kontuurimine populaarne, küll aga mitte enam pisike musisuu, vaid ikka mida suurem seda uhkem (a’ la Kylie Jenner).

1930: Peened pliiatsiga joonistatud kulmud
Ka kulmude kuju on muutnud aegade jooksul ning seda üsna drastiliselt. 1930-ndatel oli moes väga peenike kulm, nagu näiteks Dietrichi kõrgele-kõrgele joonistatud kriipspeenike kulmukaar, mis on aga kujunenud omamoodi klassikaks.

Peenike kulmujoon tuli tagasi moodi ka 2000. aastal a’ la Christina Aquilera. Hetkel on moes paksud ja tihedad kulmud. Meigikunstnikud ennustavad, et varsti tuleb peenem kulmujoon taas moodi. Meie soovitame siiski kulmude puhul jälgida seda, mis igaühele indivduaalselt sobib.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…