Kevadised jumestustrendid M.A.C Cosmeticsilt

Päikese väljatulek on sobiv aeg selleks, et heita pilk hooaja jumestustrendididele. Kas hindad harjumuspärast või on just see kevad õige aeg, et eksperimenteerida millegi uue ja silmatorkavaga? Vaata, millised trendid toob meieni M.A.C Cosmetics. 

.„Oleme vabameelsemad ja hoidume tavapärasest. Jumestajad eksperimenteerivad senisest veelgi enam, kuid kahltemata on peamine kasutada ka õigeid tehnilisi võtteid,“ sõnab M.A.C Cosmeticsi kunstnik Lyne Desnoyers.
„Pole olemas „vana“ või „uut“, on lihtsalt „hea“ või „halb“ jumestus,“ kommenteerib jumestaja Terry Barber. Moekas jumestus lisab välimusele värvikust ning toimib lisa-aksessuaarina. Usutavust lisavad läbimõeldud kunstilised lahendused ja detailid, mis muudavad meigi modernseks.
DRESSED
Sel hooajal on näo stiliseerimine esmatähtis. Tehnilisus kohtub traditsioonidega, märkamatud detailid murravad reegleid ja muudavad harjumuspäraseid meigivõtteid.

Metallikläige lisab argisele pruunile lauvärvile mitmetasandilisust. Pruuni hajutatakse veinipunasega, et tuua rohkem esile neid värve, mis omased ka loomulikule nahatoonile.

Must lainerijoon kasvab tugevaks markerijooneks, mille fookuspunkt on nihkunud silma sisenurka. Pehmed roosad huuled saavad õrnalt punakama või siis pruunikama koloriidi.

REFINED
Lihtne, kerge, loomulik, kuid siiski diskreetselt avangardistlik. Loomulik jumestus on trendikas igal hooajal. Sel kevad-suvel on see trend üha rohkem rõhutamas individuaalsust ning ehedat ilu, säilitades samal ajal omapärased näojooned.

Fookus on kumal, seega on eesmärgiks õrn ja loomulik läige. Nahatoonist heledamad värvid sobivad hästi näo kõrgematele piirkondadele. See tehnika aitab kõige paremini rõhutada soovitud näojooni ja varje.

HEALTHY
Põsepuna ja päikesepuuder, kuid mitte oma traditsioonilisel kujul. Unusta pruudilikult ülisäravad põsed ja tugev kontuur. Õhetust rõhutatakse tõetruult ja vaid nendel näo-osadel, mis ka pärast päevitamist on loomulikult jumekamad.

See look on inspireeritud surfaritest, sportlastest ja suvekuumuses seiklejatest. Tervislikult õhetav põsk vahetab välja kontuuritud põsesarna. Näo tonaalsust tuleks muuta soojemaks, mitte seda asuda ümber vormima.

Tulemus ei tohiks olla rõhutatult õhetav, vaid värske ja puhanud. Päikeseloojangu-toonides kreemjad tooted ja huulepulgad just seda saavutada aitavadki. Tupsuta värve põskedele ja ninaseljale sõrmeotstega, et lõpptulemus jääks loomulik.

VIBRANT
Suurustav ja julge silmameik. Jumestus-suund, millest on saanud klassika. Silmi tuleks käsitleda kui aksessuaare, need on kaunid ja glamuursed. Värviküllase meigi põhitõed on jäänud samaks – minimalistlik põhi, tugev kulm ja ripsmetuššivabad ripsmed.

Kreemjad tooted, puudrid, pigmendid ja sädelus – kõik nimetatud ilutooted lähevad selle jumestuse puhul käiku. Läbimõeldud värvikasutus annab meigile kauni ja viimistletud tulemuse. „Kasuta värve veidike rohkem, kui esialgu planeerisid, et luua mulje, nagu oleksid otse teatrilavalt tänavale astunud,“ juhendab jumestaja Baltasar Conzalez Piner.

M.A.C Cosmeticsi tooted on saadaval Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas ja Stockmanni Kaubamaja iluosakonnas.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…