Iluekspert soovitab: viis kevadist meigitrendi

 

Kuigi ilmataat on kevadpäikesega kitsi olnud, saabub kalendrikevad järgmisel nädalal. Artistry iluekspert Andrzej Sawicki soovitab värske Pariisist inspireeritud kevadkollektsiooni näitel, millised tooted võiksid sel hooajal meigikotis olla.

 
Prantslaslik punane huul
 
Kui eelmisel kevadel olid huuled tagasihoidlike pastelltoonide päralt, siis selle aasta märksõnaks on intensiivne toon. Moes on prantslaslik punane huul, millele annab õrna varjundit fuksia või korall. Et punane huul silma paistaks ning ülejäänud jumestusega sobiks, hoia silmameigis õrnemat joont.
 
Massiivsed kulmud ja pikad ripsmed
 
Selgelt piiritletud ja tumedad kulmud on jätkuvalt moes. Kui pelgad kulmujoonega eksperimenteerida, siis jäta selle kuju võimalikult loomulikuna, kuid ära hoia tagasi värviga. Eelista tumepruuni või šokolaadikarva kulmuvärve- ja pliiatseid. Piiritletud kulmudele teevad komplimendi tihedad pikad ripsmed. Tavapärase grafiidi või musta värvi asemel katseta sel kevadel pruuni ripsmetušši.
 
Korall on trendikas
 
Selle kevade trendivärv on korall ning selle varjundid, alates õrnast aprikoosi toonist kuni küllusliku oranžini. Korall on ideaalne toon nii huulevärvi- kui läikena, lauvärvi kui põseruužina. Käekotis võiks olla ka üks mitmel otstarbel kasutatav korallitooni meigitoode, mida saad kasutada nii huultel, silmalaugudel kui põsesarnadel.
 
Pastelsed lauvärvid
 
Üks läbivaim joon selle kevade meigimaailmas on pastelsed lauvärvid, mis on ainest saanud vahukommidest. Kasuta silmameigis julgelt matt-efektiga mündirohelist, helesinist, lillat või roosakat tooni. Õhtumeigis intensiivsema tulemuse saavutamiseks kasuta mitut värvi koos või viimistle sädeleva lauvärviga.
 
Plinkiv sädelus

Pea kõiki kevadsuviseid meigitooteid iseloomustavad sära ja läige, mida võiks kanda nii silmalaugudele, põsesarnadele, huultele kui isegi kehale. Argipäeva meigi juures soovitan siiski sädeluste, helgi ja läigetega piiri pidada, et lõpptulemus jääks maitsekas.

Artistry Studio Parisian Style Edition Product Silos


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…