WOW! Eesti armastatuim Apple´i esindus Valge Klaar avas Mustamäel uue hoolduskeskuse

Apple´i kasutajate igakülgsele abistamisele keskendunud Valge Klaar avas neljapäeval,7. märtsil uue hoolduskeskuse Mustamäe tee 3A asuvas WOHO kvartali Pipedrive´i majas.

 

Klaar OÜ tegevjuhi Marko Kärneri sõnul on laienemise eesmärk pakkuda klientidele senisest veelgi paremat ja mugavamat teenindust. “Uues salongis on esindatud kõik senised Valge Klaari väärtused: kohapealsed tehnikud, suurte teadmistega teenindajad, ärikliendi lahendustele keskenduv osa ja loomulikult kogu Apple´i kaubavalik. Kahe teenindusele keskendunud salongiga on Valge Klaar Baltikumi suurim Apple´i hooldusteenuse pakkuja,” märkis Kärner.

Mustamäe tee 3a salong on Eestis ainuke eestlaste kapitali ja teadmistega tehtud Apple´i teenindussalong. Uue teenindussalongi kõrged, viiemeetrised klaasseinad otse tänavale muudavad selle sarnaseks Apple enda kontseptsiooni kauplustega. Uue hoolduskeskuse disainis on esikohale seatud kliendi mugavus, teeninduskvaliteet ja kiirus.

“Valge Klaari uus salong on esimene, kus päriselt on kuulatud klientide tagasisidet ja ootusi klienditeenindusele. Arvestasime just meie oma Eesti inimeste ootusi, nagu näiteks parkimiskohad ukse ees, mida kaubanduskeskused sageli ei võimalda,” tutvustas Kärner.

Konsulteerimiseks ja tehniliseks abistamiseks on ka teenindaja töökoht varustatud vajalike seadmetega, et kiirendada esmast diagnostikat ning paremini prognoosida võimalikku tulemust. Loomulikult ei puudu ka uusimate Apple´i seadmete väljapanek koos lisavarustuse ja lisateenuste võimalustega. Valge Klaar on Baltikumis ainus hoolduskeskus, kus lisaks tagatoa tehnikutele on ka saaliteenindajatel iOS tehniline sertifikaat.

“Klientidele mõeldes jätkame juba Tartu maantee 50a salongis tavaks saanud teeninduskvaliteeti. Pakume soovijatele tasuta kohvi ja kommi, lastele on eraldi joonistusnurk ja töölaud. Ootealale on sisse disainitud juhtmevabad laadijad uutele iPhone’idele ja loomulikult laadimisjaamad ka arvutitele. Salongis on kogenud teenindajad, tehniline konsultant, MAC-i ja iPhone´i tehnikud ning loomulikud ärikliendi tugi,” lisas Kärner.

Apple ametlik edasimüüja:  www.valgeklaar.ee

 

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised