Unsplash.com

Üheks heaks vahelduseks ja uueks kogemuseks võib olla kasiinomängude proovimine. Tänapäeval on eriti mõnus, et seda saab teha mugavalt oma kodus pehme diivani peal ega pea muretsema riietuse pärast, mis traditsioonilistes kasiinodes võib ette tulla. Internetikasiinode maailm on aga kirju ning kuidas sellega alustada, võib ikka küsimusi tekitada. Lisaks, kui tegemist on täiesti uue kogemusega, siis tasub enne natuke eeltööd teha nii kasiinode kui neis olevate mänguvõimaluste osas.

Sobiva online kasiino leidmine

Internetist leiab suure hulga erinevaid online kasiinosid. Vahel võib nende vahel valimine olla isegi päris keeruline. Valimisel on üheks oluliseks punktiks kasiino legaalsus. Nimelt peaks iga online kasiino lehel olema info selle kohta, kas nad omavad toimetamiseks vajalikke litsentse või mitte. Kui ei, siis on mõistlik võtta ette järgmine kasiino. Litsentsid on vajalikud ka turvalisuse aspektist. Vahel võib õnn naeratada ja võit kasiinos horisondil olla. Kui litsentsid puuduvad ja tegemist ei ole ausa ettevõttega, siis võib tekkida raskusi raha väljamaksel. Seetõttu tasub ka jälgida, et online kasiino pakuks mitmeid erinevaid sisse- ja väljamaksevõimalusi. Öeldakse, et neid võiks olla vähemalt kolm-neli erinevat.

Kasiinod pakuvad boonuseid. Enamasti on kõikidel netikasiinodel uue kliendi pakkumised ja edasi lojaalsuspakkumised juba olemasolevatele klientidele. Et aga inimeste jaoks asja lihtsamaks teha, leidub internetis mitmeid erinevaid portaale, kes on kasiinode kaupa välja toonud erinevused ja peamised boonuspakkumised. Leidub ka selliseid, mis pakub kiiret ülevaadet kasiino plussidest ja annab võimaluse sealsamas lähemalt uurida. Kes aga ei julge koheselt pärisrahaga proovida, siis on olemas portaale, kus on välja toodud online kasiinod, kes pakuvad võimalust proovida kasiinomänge tasuta. Üheks selliseks portaaliks Eestis on näiteks Casino Cupid. Siinkohal ei ole tegemist armastust toova olendiga, vaid portaaliga, mis püüab omavahel kokku viia kliendi ja talle sobiva kasiino. See on heaks võimaluseks võtta tasuta kasiino raha ning proovida erinevaid mänge mängurahaga.

Kasiinomängud

Enamikel online kasiinodel Eestis on ka nii-öelda kihlveokontori luba, mis tähendab, et nendes on võimalik teha ka spordiennustusi ning panustada oma lemmikmeeskonnale või -spordialale. Lihtsalt öeldes, spordiennustused on sellised kihlveod, kus panustatakse mingi sündmuse toimumisele või mittetoimumisele. Muidugi võib oma kätt proovida ka neis kihlvedudes, kuid siinkohal tasub end edukamaks panustamiseks eelnevalt kurssi viia konkreetse spordiala, võistluse ja meeskondadega. Suuremad teadmised võivad siinkohal kasuks tulla. 

Traditsioonilistest mängudest on enamikes online kasiinodes olemas näiteks rulett, pokker, blackjack ja mitmed erinevad lauamängud. Mõnda neist on võimalik mängida ka päris reaalajas. Samuti, kui varem proovinud ei ole neid mänge, tasub eelnevalt teha endale kerge ülevaade, mis mängudega on tegemist ning, kuidas nendes on võimalik võita. 

Online kasiinodes on väga populaarsed slotimängud, mis on sarnased traditsioonilises kasiinos olevate mänguautomaatidega, erinevus vaid selles, et mängu ekraan pole mitte automaadis vaid nutiseadmes või telefonis. Slotimänge on väga erinevatel teemadel, sealhulgas ka pühad nagu halloween ja jõulud. Lisaks tasub jälgida, kas on tegemist jackpotti sisaldava mänguga, kes soovib suuremaid summasid püüdma minna. Kes aga tõesti üldse tuttav pole, ega tea, millisest slotimängust alustada, siis selleks ongi hea võimalus kasutada tasuta kasiino raha, et mängida mänge mängurahaga. Seda võimalust pakuvad mitmed erinevad kasiinod, näiteks nagu Olybet, Optibet ja Chanz kasiino. 

Boonuspakkumiste kasutamine

Online kasiinod pakuvad erinevaid boonuspakkumisi eriti just uutele klientidele. See on hea võimalus saada natuke oma sissemakstud rahale juurde, et proovida erinevaid mänge ja veeta mõnusalt aega. Kõige populaarsemad boonused on boonusraha ja tasuta spinnid. Boonusraha toimib enamasti nii, et sissemakse summas annab kasiino juurde mingi summa, olenevalt konkreetse kasiino pakkumisest. Küll aga tasub lugeda ka läbi boonuse tingimused, sest enamasti tuleb boonusraha mingi arv kordi läbi mängida, et see välja kanda. Kordade arv sõltub taaskord konkreetsest kasiinost ka pakkumisest. 

Keegi aga ei eelda, et peab kohe nii-öelda pea ees tundmatus kohas vette hüppama, võtma kõik boonused ja tormama kasiinosse. Kel tahtmine, tasub kõigepealt vaadata portaale, kus on välja toodud kasiinod, kes pakuvad tasuta kasiino raha, et saaks mängurahaga kasiinomänge proovida. Nii tekib rohkem kindlust ja samuti leiab endale sobivad ning meeldivamad mängud. Enamasti leiab neist portaalidest ka kiire ülevaate erinevate kasiinode kohta, et leida endale sobiv.

Tasuta spinnid on teiseks suurepäraseks võimaluseks proovida mõnda mängu, mida varem pole mänginud või saada tasuta keerutusi just oma lemmikmängus. Enamasti annab boonuspakkumine tasuta spinnid mingis kindlas mängus, selle info leiab aga siis, kui konkreetset pakkumist lähemalt lugeda. Tihti kehtivad tasuta spinnidele samuti läbimängimistingimused, mida tasub lugeda vältimaks hilisemaid üllatusi. Tasuta spinnide arv oleneb samuti kasiinost ja konkreetsest pakkumisest. 

Kasiinomaailma avastamine võib olla huvitav kogemus, pakkuda teistmoodi ajaviidet ning hea õnne korral ka võimalust võita. Siiski tasub meeles pidada, et tegemist on hasarti tekitavate mängudega, mistõttu mängimisel jälgida mõistlikkuse printsiipe. Kui ikka mängida, siis vastutustundlikult. 

Tähelepanu!

Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised