BobBon Lingerie teeb unikaalseks see, et usuvad, et peale mugavuse on oluline, et iga naine tunneks ennast ilusa ja atraktiivsena. Pesu disainides lisavad alati tootele viimase lihvi, mis muudab pesu põnevaks ja salapäraseks ning teeb iga naise tõeliseks femme fatale‘ks.

BonBon Lingerie on äärmiselt täpne enda pesu disainimisel, kvaliteedis ja sobivuses. Nad teevad kõik selleks, et kollektsioonid oleksid tehtud suurepärasest materjalist, kasutades parimat tehnikat, täiuslikke lõikeid ja kauneid viimistlusi.

Materjalid pärinevad BonBon Lingerie kollektsioonis ainult usaldusväärsetelt tarnijatelt nagu Santoul (aksessuaarid), Muehlmeier (rinnahoidja korvid), Colombo Antonio (pits), Iluna (pits), Carvico and Jersey Lomellina (kangas), Tiss et Teint (satiin), Boselli (siid), Alge Elastic (lindid ja paelad).

Tänu sellele saavad nad pakkuda klientidele kollektsioone, mis pakuvad mugavust, tuge ning lisaks ilusat visuaalset välimust.

bon

BonBon Lingerie uuenenud e-poe suurimaks eeliseks on sinule loodud isiklik nõustaja. Et esimesest tutvumisest alates leiaksid kergusega just sinu maitsele vastava pesu. Pood, mille südameks on kasutajasõbralikkus, et leiaksid alati sinu soovidele ja vajadustele vastavad lemmiktooted.

Koos uue e-poega on tehtud algust ka blogiga, mille kaudu antakse lugejatele teada BonBon Lingerie nägemusest, tegemisest ning nippidest, et sinu pesu säiliks pikka aega kaunis ja kvaliteetne.

 

VÕIDA ENDALE BONBON LINGERIE DISAINPESU!

#1 Vali BonBon Lingerie koduehelt välja pesukomplekt, mille sooviksid endale võita!

#2 Pane pesukomplekti lingid siia alla kommentaaridesse.

 

6. juunil loosime välja võitja, kes saab endale just tema väljavalitud pesukomplekti!

 

VÕITJAKS OSUTUS:

Kätlin Remmelgas

Palju õnne võitjale! Auhinna kättesaamiseks kirjuta keit@iluguru.ee.

 

[fbcomments]


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised