Viru Keskuses avatakse Eesti esimene kvaliteetbrändi LLOYD esinduspood

Täna, 1. novembril avatakse Viru Keskuse teisel korrusel Saksa kvaliteetbrändi LLOYD ametlik esinduspood Eestis, mis on ühtlasi Baltimaade suurim. Rohkem kui 90 ruutmeetri suuruselt pinnalt leiab moehuviline külastaja kogu maailmas hinnatud jalanõusid, nahktooteid ja -aksessuaare nii meestele kui ka naistele. LLOYDi jalanõud tunneb ära iseloomuliku punase triibu järgi, mis on neid ehtinud aastast 1968.

Värskelt avatud esinduspoes on sügistalvise garderoobi täiendamiseks väljas suur valik brändi selle hooaja kollektsioone, mis ühendavad endas LLOYDi enam kui 125 aastasel ajalootraditsioonil põhinevad nahatöötlemisoskused, kvaliteetsed materjalid ning ajatu disaini. Poest leiab lisaks jalatsitele ka nahast aksessuaare, vöösid ja rihmu, nahktagisid, käekotte, meeste sokke ja nahahooldusvahendeid. LLOYDi esinduskauplus Viru Keskuses on Eestis ainus, kust leiab ka LLOYDi naistekollektsiooni.

“Teeme oma tooteid alati nende kandjatele mõeldes, sest lõpuks on ju tarbijad need, keda me loodame vaimustuma panna. Toodete ideaalne sobivus, kvaliteet ja disain on ettevõtte loomisest alates olnud LLOYDi jaoks kõige olulisemad. Nii ütleb ka meie juhtmõte, et kõiges, mis puudutab disaini ja kvaliteeti, me kompromisse ei tee,” rääkis LLOYDi turundus-, müügi- ja jaekaubandusvaldkonna juht Andreas Schaller.

LLOYD asutati 1888. aastal Bremenis ning alates 1942. aastast paikneb ettevõtte peakorter Saksamaal, Sulingenis. LLOYDi tooteid müüakse enam kui 60 riigis rohkem kui 4000 müügikohas. 2016. aastal valmistas ettevõte igapäevaselt 7100 kingapaari.

Eestisse toob LLOYDi Läti maaletooja SIA “Euroskor Latvija”. Euroskor Latvija on juhtiv jalanõude jaemüüja Lätis, omades enam kui 25 aastast kogemust. Ettevõttel on Lätis 18 Euroskor kauplust ning lisaks brändipoed Clarks, Tamaris, Ecco ja LLOYD.

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostu- ja meelelahutuskeskus. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning kvaliteetsete kultuuri- ja meelelahutuselamuste pakkuja. Viru Keskuses on üle saja kaupluse ja teeninduskoha, Eesti suurim ning maailma nelja parima raamatupoe hulka arvatud raamatukauplus, Baltimaade suurim ilutoodete piirkond, kohvikud ja restoranid, spordiklubi ning südalinna soodsaim parkimismaja. Viru Keskusele on omistatud Eestis ainus jätkusuutliku hoone opereerimise hõbesertifikaat LEED O&M ning keskuse turundus- ja kommunikatsioonitegevus on pälvinud ligi 30 auhinda. Lisainfo: www.virukeskus.com.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised