Need spaad on tõeliselt kaunid, kuhu tahaks isegi kunagi minna!

1. Royal Mansour on juba oma mõõtmetelt hiilgav. See 2500 ruutmeetril asetsev Marrakechi pärl tervitab oma külalisi valge pitsitaolise võrestikuga raamitud aatriumis, mis meenutab justkui vintage linnupuuri. Roosidega rikastatud basseinid ja purskkaevud on vaid killuke luksust, millega see spa oma külastajaid poputab. Keha- ja näohooldustes kasutatakse vaid kohapeal kasvavaid ande nagu datlid, argaaniaõli ja apelsiniõied.

 

2. Šveitsis asuv maaliline Chedi Andermatt on üks Euroopa märkimisväärseimaid. Arhitekt Jean-Michel Gathy on suutnud ühendada skandinaavialiku minimalismi, talvise hubasuse ja luksuslikud spa-rituaalid, mis ei jäta mitte kedagi külmaks.

 

3. Maldiividel asuvad spa-d ja resordid on kõik hingematvavalt kaunid kuid Velaa Private Island on lausa erakordne. Privaatsaarel asuvas spas toimuvad hoolitsused genereeritakse vastavalt sinu ainulaadsele DNA-le ja nahatüübile. Idülliline maastik ja imeilusad vaated on vaid kirsiks tordil!

 

4. Kiirest Londoni argielust päästab Corinthia London, mille Espa Spa ravib kõik mured ja seda sõna otseses mõttes. Spa “menüü” sisaldab endas mitmeid protseduure, mis on mõeldud mitmete probleemide ja valude leevendamiseks selles vaikses ja ülimalt modernses interjööris.

 

5. USA Utah osariigis asub Amangiri SPA on saatnud korda midagi uskumatut. Kes oleks arvanud, et just kõrbest võib leida ühe luksuslikuma spa maailmas? Ebamaised hoolitsused, mis kasutavad Navajo ehk kohalike hõimude uskumusi ja traditsioone, on intrigeerivad ja vägagi eripärased.

 

6. Dhara Dhevi resort-spa on justkui idamaise printsessi jaoks mõeldud loss, mis võtab enda alla lausa 3100 ruutmeetrise maalapi. Ülimalt keeruka ehitusega kompleks on kaunistatud tuhandete ornamentide, kunstiteoste ja erilaadsete mööblitükkidega. Budistliku lähenemisega spa hõlmab endas ainult kõige luksuslikumaid eliksiire.

 

7. Saksamaa spa-linn Baden-Baden on otseloomulikult oma ala täielik proff. Nimelt on nad Euroopa üks meditsiiniliselt arenenumaid spa-sid. Privaatse toitumisnõustaja, treeneri, kosmeetiku ja arsti saatel võid kindel olla, et astud sealt täitsa uue inimesena välja!

 

8. Tõelise staarina saad end tunda aga troopilises Faena Miami Beach hotellis, mis paistab silma oma eklektilise sisearhitektuuri ja loovate lahenduste poolest. Need värvikombinatsioonid ja vaated rannale…Spa sisaldab endas spirituaalseid rännakuid ja hoolitsusi, mida viivad läbi külalisterapeudid ja spetsialistid üle maailma.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised