Allergia, toidutalumatus ja migreenid on osa su argipäevast? VaimuKeha õpetab oma heaolu eest ise vastutust võtma.

Millegipärast on nüüdseks läinud nii, et inimeste ego kirjutab välja tšekke, mida keha ei suuda rahaks teha. Selline suhtumine on viinud olukorrani, kus terviseprobleemid on levinuimad kui iial varem. VaimuKeha on tervisekonverentside sari, mis loodi eesmärgiga suurendada inimeste hulka, kes hoolivad iseendast piisavalt palju, et võtta vastutus oma heaolu eest. 

Hõljudes infomüra lainetel, kus iga tervise- või toitumisealane uudis eelmise ümber kukutab, oled sa ilmselt juba harjunud uute supertoitude või vitamiinide suunas ettevaatlikkusega vaatama. Ja usaldad oma probleemid vaid spetsialistidele, kogenud arstidele või apteekritele, kelle soovitusel oled valmis vitamiine või tablette hunnikute viisi alla neelama. Ainus, mida sarnaste otsuste vastu võtmisel kuulata unustad, on oma keha, mis tegelikult just kõige õigemaid signaale saadab. VaimuKeha tahabki suunata inimest oma vaimu ja keha teadlikule tarbimisele lähemale. Ainult nii saame olla täielikult õnnelikud!

Konverentsi korraldajad usuvad, et see sündmus võib oluliselt muuta nii sinu kui ka su lähedaste elud. Kõlab paljulubavalt? Juba kuu pärast saad selles ka ise veenduda, sest just siis, 21. jaanuaril toimub VaimuKeha järgmine konverents, mis aitab sul uude aastasse hoopis uue inimesena astuda.

Maailmas, mille tempot määrab raha, jookseme vahel üksteise võidu otsides uusi võimalusi selle teenimiseks, et hiljem vahele jäänud öid ja lõunaid soojamaareisiga kompenseerida. Või lubada endale rohkem stressi leevendavaid šopingupäevi. Me kõik oleme oravarattas olnud või viibime seal siiani. Kui aga soovid sellest suletud ringist välja saada, hakata rõõmsameelselt naeratama, vaatamata sellele, kas tegemist on reedese õhtu või esmaspäevase varahommikuga, on aeg midagi muuta. Kiirlahendusi ei ole kuskil, kuid igal inimesel on võimalik oma eluteed ise mõjutada, õppides tegema just temale kasulikke ja vajalikke otsuseid.

VaimuKeha taga seisavad kaks noort naist Mai-Liis Kivistik ja Sille Martma. Mai on Sisemina asutaja, YogaFunci treener ja tulihingeline tasakaalus elustiili edendaja. “Minu jaoks ei eksisteeri juhuslikku õnne, vaid me ise loome valikutega oma elu. Iga otsus toob endaga kaasa tagajärje. Olla sellega rahul või mitte on meie endi kätes. Tehes rohkem teadlikke valikud, oleme automaatselt rohkem oma eluga rahul, sest oleme iseenda jaoks valiku lahti mõtestanud. Üks minu lemmikmõtteid kattub Senecaga – õnn on see, kui ettevalmistus kohtab võimalust. Kogu VaimuKeha konseptsioon valmistabki inimest ette tegema just talle õigeid valikuid.”

Sille on Brena Creationsi asutaja ning kutsub ennast ise vaimseks fitnessiguruks. “Minu jaoks on oluline leida põhjused, miks inimene midagi teeb, sest ilma mõjuva ja inspireeriva põhjuseta on inimene kärme loobuma. Olen keha ja vaimu kööstöö mõistmise teekonnal ning aina rohkem mõistan, et inimese soov oma elus midagi muuta, peab tulema tema seest ja mitte olema motiveeritud väljaspoolt. Öeldakse küll, et “terves kehas terve vaim”, kuid mina usun, et tänu tervele vaimule saab olla ka keha terve.”

Jälgi VaimuKeha tegemisi Facebookis ning vaata ajakava klikkides allpool olevale bännerile:


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised