Natura Siberica sarja kuuluvad näo-, keha- ja juuksehooldustooted, aga ka orgaaniline dekoratiivkosmeetika ning spetsiaalselt väikelastele mõeldud sari. Esinduskaupluses on  esindatud kogu nende toodete valik, sealhulgas Oblepikha Siberica Professional sari, mis põhineb hinnalisel astelpajuekstraktil ja –õlil, premium SPA-hooldus sari Fresh Spa ja eksklusiivselt meie turule mõeldud Natura Siberica Loves Estonia sari, mille koostises on naturaalset saialille ning Eesti  rahvuslille – rukkilille, ekstrakti.

 

Lisaks pakub Natura Siberica oma poe klientidele ainulaadset võimalust saada kohapeal osa unikaalsetest SPA-hooldustest, milleks kasutatakse nende enda professionaalset SPA-hooldussarja Fresh Spa. Näo- ja kätehooldusi tehakse butiigi mugavas ja privaatses SPA-nurgas, kätehoolduste hinnad algavad 15st ja näohoolduste hinnad 25st eurost.

 

Kõikidele klientidele, kes teevad üle 60 eurose ostu, kingib Natura Siberica tasuta kätehoolduse.Põnevaid üllatusi jagub esinduskaupluses veelgi, kuna kolm korda päevas on poe külastajate jaoks „happy hour”, mil kõikidele klientidele antakse kingituseks kaasa pudel kohapeal värskelt pressitud Siberi seedrimänniõli. Vitamiinidest, omega rasvhapetest ja mikroelementidest pakatav seedrimänniõli on võimas antioksüdant, mis tõstab naha loomulikku kaitsevõimet, võitleb vananemisilmingutega ning parandab naha ja juuste struktuuri.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised