VAATA GALERIID: Schwarzkopfi Miss Palette tiitli võitis Merilyn Saksing
Fotograaf: Vallo Kruuser

Miss Palette võitja fotod hakkavad koos Palette juuksevärvidega kaunistama Eesti suuremate naisteajakirjade reklaamikülgi. Konkurss toimus Schwarzkopfi eestvedamisel Eestis teist korda, esmakordselt leidis see aset 2014. aastal.

 

Zane Zvirgzdina, Palette juuksevärvide Baltikumi brändijuht: „Miss Palette konkurss on andnud meile võimaluse lähemalt tundma õppida Palette juuksetoodete kasutajaid. Nüüdseks oleme leidnud Eesti neiu, keda meie fännid sooviksid Palette juuksevärvide reklaamidel näha. Loodame, et tänu Schwarzkopfi professionaalidele on kõik finalistid saanud modellinduses kogemuse võrra rikkamaks ning kes teab, ehk isegi julguse professionaalselt antud valdkonnas tegutsema hakata!“

 

Merilyn Saksing, Miss Palette 2016 konkursi võitja: “Palette juuksesarja esindamine Eestis on minu jaoks suur vastutus. Kogemus Schwarzkopfiga on senini olnud väga positiivne. Pikk tee on veel küll minna, kuid usun, et Schwarzkopfi professionaalidega saavad fotosessioonid olema põnevad ja aitavad kaasa minu unistuste täitumisele!“

 

Miss Palette 2016 tiitli konkurss sai alguse mais Schwarzkopf Eesti Facebooki lehel, kus Eesti neiud said endast üles laadida oma lemmikpildi. Osalenud neidude seast valiti publiku ja professionaalse žürii poolt välja 7 finalisti. Lõppvoorus osalejatele korraldati fotosessioon ning konkurss Miss Palette tiitlile jätkus Facebookis juba profifotodega. Hääletusõigus oli kõigil Facebooki kasutajatel. Kokku anti konkursi käigus 680 häält. Võitjaks tulnud Merilyn Saksing kogus 199 häält, teise koha saavutanud Marili Roosiorg 165 häält.

 

Finalistid esitlesid ürituse käigus moekunstnik Raili Nõlvaku uut kollektsiooni ning laulja Margus Vaher lõi õhtusse sobiliku meeleolu. Samuti kuulutati välja Delfi Catwalk lemmik, kelleks osutus Kätlin Aas.

 

Palette bränd kuulub Henkel Grupi kontserni ja on üks Eesti juhtivatest juuksevärvidest. Palette professionaalidel on enam kui 48 aastane kogemus 45 riigis üle kogu maailma. Eestis on müügil viis Palette’i alabrändi kokku 92 värvitooniga.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised