Oksana Tandit esitles suvekollektsiooni “Paradiisilind”

Eile esitles oma värsket autorikollektsiooni armastatud moelooja Oksana Tandit. Ühtlasi tähistati disaineri esindussalongi 5. juubelit. Kollektsiooni täiendasid Piret Kartuse ainulaadne ehtelooming ning trendikad suvejalatsid ja kotid Kaubamajalt. Hubases õhkkonnas toimunud salongilikku esitlust saatis kitarril Jorma Puusaag.

 

Suvekuurorti päikeseloojangutoonides küütlev moekollektsioon on saanud inspiratsiooni kuninglikust strelitziast ehk paradiisilinnu lillest, ühendades suvisest energiast pakatavad värvid ja pehmelt voogavad kangad oskuslikult rõhutatud maskuliinsete detailidega.

 

“Suvekollektsiooniga teen kummarduse meie naiste erakordsele ilule, mida ajatult klassikaline, kuid siiski modernses võtmes kollektsioon vaid rõhutab. Aasta ilusaim aeg on kohe kätte jõudmas, seega tasub tulla meie Tornimäe salongist läbi endale uut reisi- või igapäevarõivast valima,“ rääkis Oksana Tandit.

 

Kollektsioon “Paradiisilind” kombineerib suviselt heatujulisi värve nagu oranž, korall, vanaroosa ja virsikutoon efektsete mustade kantidega ning mängib erinevate faktuuride ja oskuslikult rõhutatud detailidega. Disainerile omaselt on kasutatud luksuslikke kvaliteetkangaid nagu siid, peenvill, velvet ja jacquard. Kollektsioonist leiab Oksana klassikaks saanud pükskostüümid, bleiserid, kombinesoonid, asümmeetrilised kleidid ja suvemantlid.

 

Esitluse stilistika tegi Merit Boeijkens, kes ühendas ajatu klassika sportliku joonega aksessuaaridega. Modellide jumestuse eest seisis hea MaxFactor by Katrin Sangla, kaunid soengud seadsid Le Salon & Tamara Korjagina ning efektsed jalanõud ja kotid andis rõivaste juurde Kaubamaja. Kohapeal kostitas kihisevaga Freixenet ning isuäratavate makroonidega Levier & Angeelika Kang. Moeetendusel aitas teoks saada Stiilikanal.

 

 

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised