Uusim ilunipp Kim Kardashianilt – SANDBAGGING

Elu on näidanud, et Kim Kardashani ilunippe võime uksuda pimesi. Sest kas sa oled näinud teda kunagi meigiga, mis oleks veidigi vähem kui täiuslik? Seda meiegi.

Tekst: Keit Laisaar
Foto: Instagram (@kimkardashian)

Kuid seevastu meie, lihtsurelikud, oleme teistele vahele jäänud ka laiali läinud silmalaineri või hammastel vilkuva huulepulgaga. Ning loodame, et enne, kui keegi seda näeb, on meil aega see ära puhastada. Aga kui tihti juhtub see, et me ei märkagi, et midagi on näos valesti ja käime nii teinekord terve päeva ringi.

Erinevuseks meie ja Kimi vahel on see, et tema käsituses (lisaks isiklikule meigikunstnikule) on väike jumestustustrikk, mida kustutakse sandbagging’uks. Tegemist on viimase aja ilumaailma tabanud hullusega. Sandbagging tehnika on vajalik selleks, et huule- ja silmameik laiali ei vajuks ja paigal püsiks. Hüvasti “panda silmad” ja “jokkeri huuled”!

Sandbag tähendab eesti keeles liivakotti. Nimi tuleb sellest, et see tehnika aitab meigil mitte laiali vajuda. Samamodi nagu liivakotid aitavad vett näiteks üleujutuse korral majast eemal hoida.

Kuidas see käib?

See on ühtlasi nii lihtne ja nii geniaalne. Kõik, mis sul selleks vaja on, on tolmpuuder, sirge servaga meigisvamm ja -pintsel. Pärast seda, kui oled oma näole jumestuskreemi kandnud, tupsuta silmade alla sirgelõikelise meigisvammiga puudrit. Pane seda oma alumistele ripsmetele nii lähedale, kui võimalik. Sama tehnikat rakenda kaalahuule all. Puuder imab rasu sinu näolt samal ajal, kui ülejäänud meigiga jätkad.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…