DR.Grandel kaubamärk sai alguse tänu biokeemikust dr Felix Grandel’ile, kes viis juba 1935. aastal läbi uuringuid nisuidude ja E-vitamiiniga, valmistades turgu ette tõhusa ja ülimalt nahasõbraliku loodusliku kosmeetika jaoks.  
DR.Grandeli läbimurre saabus EPIGRAN valemi välja töötamisega, mis on tõestanud enda tõhusust kosmeetikas juba enam kui 80 aastat.  DR.Grandel on perefirma, mida praegu juhib brändi looja poeg  Michael Grandel. Teaduslikud meetodid ja professionaalne lähenemine aitavad luua Saksa kvaliteedi ja optimaalsete omadustega ilutooteid. Sedasi tunned, et oled valinud naha ja selle individuaalsete vajaduste jaoks just parima lahenduse.
 
DR.Grandeli nahahooldussari on pärjatud mitmete tunnustatud auhindadega, milledest üks parimaid ja korduvaid on  Euroopa kosmeetika innovatsiooniauhind.
DR.Grandel oli esimene, kes võttis kasutusele Lumevetika ekstrakti oma toodetes. Tootesari, milles Lumevetika ekstrakti kasutatakse on Beautygen e  tõlgituna Ilugeen. Lumevetika ekstrakt oleks nagu Ilugeeni aktivaator, sest tagab kollageenikiudude optimaalse kaitse, parandab naha elastsust, pinguldab nahka ja aitab kaasa naharakkude  taas uuenemisele.
 
Timeless tootesari on eriline,  kuna sisaldab pöögipungade ekstrakti. Mis teeb temast erilise? Nimelt pöögipungad tuleb korjata õigel, sest ainult  õige suurusega pöögipungades on vajalik aktiivainete kontsentratsioon kõige kõrgem. Pöögipunga ekstrakt aitab tõsta hapniku taset nahas ja on tõhus võitluses vabade radikaalidega.
 
Nutri Sensation tootesarjas on kasutatud vaarikaseemne ekstrakti, millel on loomulikult suur E-vitamiinisisaldus,mis annab suurepärase antioksüdatiivse ja niisutava toime, samuti rikkalik omega 6 rsavhapete allikas, mis aitab taastada jasäilitada naha loomulikku kaitsemehhanismi.
 
Elements of Nature tootesari  on ÖKO ja looduslik, siin  leidub tooteid  puberteedieast kuni vanaemani. Kasutatud on Epigrani – nisuidu essents, mis pingutab ja niisutab nahka, et vähendada kortsusügavust ja minimeerida jooni ja kortseparandab mikrovereringlust, andes nahale sära, tal on keratolüütiline toime, seega täiustab naha värvust ja pinna struktuuriniisutab ja tarnib nahale olulisi mineraale ja mikroelementekaitseb nahka vitamiinidega ja jätab selle pehme ja sileda. Teine oluline koostisaine on nisuidu õli – suur E-vitamiini kontsentratsioon tagab elastsema naha ja niiskuse sidumise, aitab naha looduslikku regenereerumisprotsessi, mis on eriti kasulik kuiva ja karmi naha hooldamiseks, jättes nahale pehme sametise tunde.
 
DR.Grandeli aktiivainete ampullid on paljude lemmikud, kuna effekt on silmaga nähtav. Ampullides on aktiivainetena kasutatud retinooli, kollageeni, hüalurooni, peptiide, liposoome ja palju muud meie nahale kasulikku.
 
DR.Grandeli sloganiks on  – Armastades täiuslikkust 
 
 

 PS! Novembris ja detsembris on kõik Dr.Grandeli tooted Viru Keskuse Apothekas, Apotheka netiapteegis ja Iluteegis -25%


*Sisuturundus*


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised