Trussardi uusim lõhnaõli BLUE VIBE üllatab loovusega

Trussardi on tulnud turule uue meesteparfüümi riflesso Blue Vibe’ga, mille põhiliseks teemaks on loovus ja kontrastid. Lõhn kuulub idamaiste ja puiduste aromaatsete lõhnade hulka, mille alusnoodiks on Itaalia nahk, ambra ja tubakas.  Pudeli on disaininud arhitekt ja disainer Carlo Colombo, seetõttu on pudel erilise ergonoomilise kujuga.

Pärast Riflesso lõhna edu, mis 2018 aastal võitis prestiižseid rahvusvahelisi auhindu, on Trussardi kirjutanud uue peatüki   introspektiivsete lõhnade raamatusse. Blue Vibe on mehele, kes päeval on noor manager ja öösel ootamatult artist.

Peamiseks teemaks on loovus kui relv ja turvaline varjupaik vaba hinge jaoks, kes on siiski võimeline järgima karmi distsipliini igapäevases elus. Just sel põhjusel lõi parfüümimeister  Véronique Nyberg selliste üllatavate koostisosdega lõhna nagu Davana eeterlik õli (Shivale, aja valitsejale pühendatud püha taim), mis muutub radikaalselt igal nahal. Sisaldab ka Yuzu akordi (idamaine tsitrus), rummi (Marco Polo kutsus seda likööri  „suhkruveiniks”), puju (absindi valmistamiseks kasutatav variant) ja itaalia nahk. See on loovuse, dünaamilisuse, energia ja enesevaatluse lõhnakotsentraat.

 

LÕHN

Véronique Nyberg lõi Riflesso Blue Vibe jaoks lõhnapüramiidi, mis põhineb kontrastidel: kuum ja külm, ratsionaalne ja  emotsionaalne, elegantne ja mässumeelne, magus ja kibe. Selles on midagi, mis toob meelde öö ja selle salapära, siiski on tunda ka päevaseid energilisi vibratsioone. Lõhn kuulub idamaiste ja puiduste aromaatsete lõhnade hulka.

Tipunoodis annavad tooni rummi, davana ja yuzu akordid: see on magus aga värske. Südamenoodis avab geraanium ukse sarapuupähkli hõngule ja viib meid puju võlumaailma. Alusnoot (itaalia naha, ambra, tubaka akord) seob lõhna Trussardi brändi pärandiga ja traditsioonilise Itaalia meisterlikkusega.

 

TIPUNOODID
Rumm, Davana, Yuzu

SÜDAMENOODID
Geraanium, sarapuupähkel, puju

ALUSNOODID
Itaalia nahk,  ambra, tubakas

LÕHNAPEREKOND: Aromaatne orientaalne puidune

NINA: Véronique Nyberg

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Mida teha internetis igavuse korral

Allikas: https://www.themuse.com/advice/7-great-reads-if-youre-currently-so-so-bored-at-work   Igavus – kes meist ei oleks seda kogenud? Hootsuite ja We are Social korraldasid 2019. aastal rahvusvahelise…