Hollandis kahe kogenud meestejuuksuri ja habemeajaja – Leeni ja Bertuse – poolt loodud ikooniline Reuzel Pomade on nüüd kõigi meeste rõõmuks jõudnud ka Eestisse. Maailmas tunnustust pälvinud meestebrändi, mille tootevalikust leiab nii klassikalisi pumateid, habemehooldustooteid kui ka šampoone ja palsameid, eesmärgiks on propageerida barberkultuuri ning kaduvat habemeajamistraditsiooni.

Leen ja Bertus hakkasid meeste juukseid lõikama juba siis, kui nad olid alles 14-aastased mässumeelsed teismelised. Nende armastusest klassikalise habemeajamistehnika ja -traditsioonide ning rock n’ rolli vastu ja Kustom Kulturest ning erinevate subkultuuride mõjust inspireerituna avasid nad Rotterdamis enda isikliku töökoja Schorem Haarsnijder en Barbier. Nende spetsialiteediks on traditsioonilised, klassikalised juukselõikused, aga ka loomulikult nn kuumarätikumeetodi habemeajamisteenus. Kahe värvika mehe eesmärk on hoida elus seda kaduvat käsitööoskust, sest just seda üks habemenoa käsitlemine ka tegelikkuses on…

Nende spetsialiteediks on traditsioonilised, klassikalised juukselõikused, aga ka loomulikult nn kuumarätikumeetodi habemeajamisteenus. Kahe värvika mehe eesmärk on hoida elus seda kaduvat käsitööoskust, sest just seda üks habemenoa käsitlemine ka tegelikkuses on.

Enam kui 50 aastat kogemust meeste juukselõikuses ja habemeajamises andsid Leenile ja Bertusele ajendi kõrgete standarditega pumatite ning brändi Reuzel loomiseks. „Vanakooli“-habemeajajatena süvenesid nad detailideni pumatite ajaloosse, et luua maailma parim toode meestele – Reuzel. Muide, Reuzel tähendab hollandi keeles searasva, seega on brändi nimi kummardus minevikule, kui juuksepumateid tehti loomarasvast ning lõhnastati õuntega. Tegelikkuses tuleneb väljend “pumat” aga prantsuskeelsest sõnast “pomme”, mis tähendab hoopiski õuna.

Lisaks pumatitele on Reuzeli valikus ka juuksetoonikud, šampoonid ja palsamid ning erinevad habemehooldusvahendid.

Kust saab osta Reuzel Pomade tooteid?

Reuzel Pomade’i pumatid, juuksetoonikud, šampoonid ja palsamid ning erinevad habemehooldustooted on müügil juuksuritöökodades Pardur, Truman ja Rude Rats ning Tallinna ja Tartu Kaubamaja Ilumaailmas ning Stockmanni kaubamajas.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…