Tradehouse murrab uue kaupluse avamisega teed ilumaailma gigantide hulka

1. novembril tähistab Tradehouse Ilukaubamaja ühe Põhjamaade suurima professionaalseid ilutooteid pakkuva kaupluse avamist Nautica keskuses. 1000 ruutmeetrine kaubanduspind üllatab uue kontseptsiooni ja laienenud tootevalikuga. Lisaks kuulutatakse pidulikul avamisel välja tuleva aasta Tradehouse Noorsportlase Stipendiumi  saajad.

Varasemast kolm korda suurema ja värskenduskuuri läbinud ilukaubamaja avamine Nautica keskuses on Tradehouse’i jaoks järgmine loogiline samm jõudmaks uutesse kõrgustesse. „Esinduskaupluse kolimine Nauticasse on olnud pikaajaline ning kahtlemata murrangulise tähendusega projekt ettevõtte arenguloos. Tuhat ruutmeetrit premium kaubanduspinda Tallinna kesklinnas on kindlasti julge samm edasi“ märkis Tradehouse tegevjuht Laura Kuldkepp.

Tradehouse Ilukaubamaja valikust leiab nüüdsest üle 350 erineva brändi. Teiste seas on lisandunud maailmakuulsad margid nagu Make Up For Ever, Esquire, It’s Skin, Dr. Hauschka, Artdeco, Bellapierre, Rituals, Oribe ja Avene. Samuti leiab uuest kauplusest üha enam populaarsust koguva dermakosmeetika ala.

Põhjuseid tähistamiseks on avamisel aga veelgi, sest välja kuulutatakse 2018. aasta Tradehouse Noorsportlase Stipendiumi  saajad. Viiendat korda välja antav stipendiumifond ületab aastate lõikes kokku juba 100 000 euro piiri ning seab eesmärgiks noorsportlaste arengu igakülgse toetamise. Varasemalt on stipendiaatide hulka kuulunud näiteks ka Eesti spordi tänased tähed Rasmus Mägi, Janek Õiglane, Anastassia Kovalenko ja Julia Beljajeva.

Tradehouse OÜ on Eesti suurim professionaalsete ilutoodete maaletooja ja edasimüüja. Tänaseks üle 15 aasta tegutsenud ettevõte turustab professionaalseid juuksehooldusvahendeid, kosmeetikat ja tarvikuid. Ühtlasi leiab ilukaubamaja valikust salongisisustuse juuksuri- ja ilusalongidele ning avatud on tavatarbijale suunatud jaekauplused. Enam kui 70 inimesele tööd pakkuva ettevõtte mullune käive ulatus 8,1 miljoni euroni. Tradehouse Ilukaubamajad asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus, samuti internetis www.tradehouse.ee.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised