Tänasesse hommikusse valisime oma lugejatele kohvi kõrvale veidi mõnusat lugemist – ilublogid, mis sel aastal kindlasti väärt lugemist on!

the-beauty-lookbook-1

The Beauty Look Booki looja Sabrina hakkas blogima oma töö kõrvalt finantssektoris. Töö kõrvalt andis blogi Sabrinale loova väljundi ja aega iseendale. Siit leiad mõned parimad toodete review-d, palju ilusaid pilte ja kindlasti inspiratsiooni kohe ilupoodidesse shoppama minemiseks.

http://thebeautylookbook.com/

 


Screen Shot 2017-10-05 at 10.32.16

Beauty is Boring on kõike muud kui tavaline ilublogi. Meigikunstnik Robin Black kasutab platvormi oma portfooliona, kus on fantastilised visuaalid tema loodud make-up look-idest. Just nagu blogi pealkiri viitab, ei ole seal tõesti mitte midagi igavat. Siit leiad suurepäraseid ideid ja näpunäiteid selleks, et oma meigirutiini veidi särtsu lisada.

http://beautyisboring.com/

 


 

Untitled

The Wanderlust Project-i blogija Sheryll väsis oma 9-5-ni tööst ning otsustas elatist hoopis blogimise ja reisimisega teenima hakata. Originaalselt Lõuna-Koreast pärit blogija kirjutab kõigest muust kui meile juba tuntud ilubrändidest. Tema armastus Korea kosmeetika vastu muudab selle blogi väga eripäraseks.

http://thewanderlustproject.com/

 


BeautyLogolive

Sarah Howard kasvas ilutööstuses üles täna oma isale, kes Pierre Michel Salon-i omanik on. Kusjuures on ta ka Kim Kardashiani väga hea sõber. Siit blogist leiad trendiraporte, nippe ning õpetlikke artikleid iluteemadel nagu “Kuidas kasutada värvilisi highlightereid?” või “Kõige tõhusamad seerumid alla 100€”.

http://beautybanter.com/about


 

TSG Header4

Maailma kõige armsam blogi The Sunday Girl jääb silma oma imeilusate fotode ja detailsete toodete testimisega. Seda võikski tundideks lugema jääda! Super hea ajaviide.

http://www.thesundaygirl.com/


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised